Fotojet.com programlarını ücretsiz kullanın

Giveaway, FotoJet yazılımı tarafından organize edilmektedir ancak diğer birçok geliştirici ve şirketten gelen uygulamaları, yazılımları ve hizmetleri içerir. Hediye, iki online hizmet, altı Windows yazılımı ve üç Mac yazılımı içeren toplam 315 dolarlık 11 uygulama içeriyor. İşte tüm başvuruların bir listesi:

fotojet.com

  1. FotoJet Premium – Sınırsız çevrimiçi grafik, fotoğraf düzenleme veya kolaj çevrimiçi yapmanıza olanak tanıyan çevrimiçi fotoğraf editörü uygulaması Premium aboneliğidir.

2. DesignEvo Instant Logo Maker – Daha önce inceledik ve kendi özel ürün logolarınızı hızlı bir şekilde üretmek için kullanılan çevrimiçi bir uygulamadır. DesignEvo, milyonlarca aranabilir simge, şekil ve logo fontu ile çevrimiçi bir çözüm sunan tek bir çevrimiçi logo üreticisi çevrimiçi.

3. AOMEI Partition Disk Pro – AOMEI Partition Assistant, sabit diskleri güvenli bir şekilde bölümlere ayırır, veri kaybı olmadan bölümler oluşturur, yeniden boyutlandırır, taşır, birleştirir ve bölür.

4. CollageIt Pro- Dijital fotoğraflarınızı muhteşem fotoğraf kolajlarına dönüştürmenize yardımcı olan otomatik kolaj yapıcı.

5. WPS Office Premium – WPS,% 100 MS Office ile uyumlu, tam olarak PDF, 200+ font, 100’ü ücretsiz şablon vb. Destekleyen önerilen MS ofis alternatif bir araçtır.

6. Auslogics Disk Defrag Pro – Disk optimizer, akıllı algoritmalar ve önyükleme zamanı dolandıran teknolojisi ile maksimum verimlilik için sabit disk sürücüsünü optimize eder.

7. Apowersoft Screen Recorder Pro – Profesyonel bir ekran kayıt programı, esnek modlarla tüm ekran etkinliklerini yakalamanızı sağlar.

8. Windows için GameGain 4 – Olası en yüksek ayarları kullanarak en yeni PC oyunlarını oynayın ve oyunları 9. daha hızlı çalıştırın ve pürüzsüz olarak oynatmak için PC performansını artırın.

9. MacX Video Converter Pro – Mac için seçilen video dönüştürücü Mac için MKV MP4 WMV, iPhone iPad Android dönüştürmek, Intel QSV destekler, fotoğraf slayt gösterisi vb.

10. Mac için PicGIF – Mac için en kolay GIF üreticisi, dakikada bir çarpıcı animasyonlu GIF oluşturmanızı sağlar.

11. Mac için Filigran Plus – Mac’de hepsi bir arada filigran yapımcısı, filigranı toplamanıza, yeniden boyutlandırmanıza ve yeniden adlandırmanıza yardımcı olur.

Promosyon, 17 Kasım 2017’de başlayıp 23 Kasım 2017 tarihine kadar sürecek.

Aşağıdaki foojet.com sayfasını ziyaret ederek tüm programları ücretsiz alabileceksiniz.

https://www.fotojet.com/promotion

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir