Giftawk.com ile konuşmalarınızı gifli cümleler yapın

Giftawk.com web sitesini konuşmalarınızı gife dönüştürmek ücretsiz bir hizmettir. Oldukça benzersiz bir konsept ve çok eğlenceli denemek için hemen başlayın derim. Geniş bir resim koleksiyona sahip bir web sitesidir. Bu işlem için chrome tarayıcı kullanmanız gerekmektedir.

Giftawk.com_konusmalarınızı_gifli_cumleler_yapın

Giftawk.com belki de kullanışlı hizmet değil ama zaman öldürmek için biraz zamanınız varsa muhtemelen bir eğlence olarak işe yarayabilir. Mevcut durumda sadece İngilizce durumuna odaklı olsa da Türkçe kelimeleri de veriyor. Farklı bir web hizmeti olarak karşımıza çıkıyor. Eğence olarakda çok iyi iş çıkartıyor.

Yazı hakkında ne düşündüğünüzü aşağıya yorum bırakabilirsiniz. Yazımıza benzer konular varsa ile mail ya da yorumla katkıda bulanabilirsiniz.Yazımı beğendiyseniz ve paylaşılmaya değer bulduysanız yazının alt kısmındaki soyyal paylaşım butonları kısmından bütün dünya ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca bloğum sağ üst kısmında facebook,twitter ve google + ve youtube kanalımız olmak üzere sosyal paylaşım buton kısımlarından internetkafa.com sayfalarını takip edebilirdiniz.

Ayrıca internetkafa.com un dost blog sitesi bilgisayarkafa.com sayfasını da ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak site: http://feber.se

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir