Hashtag’larla İnstagram’daki Videolar ile Resimlerini Bulun ve İndirin

Aylık sekizyüz milyon milyondan fazla aktif kullanıcıyla instagram, en popüler sosyal medya platformlarından biridir. Her gün instagram üzerinde binlerce fotoğraf ve video yayınlanıyor. İnstagram, yazıya kelimelerin ve küçük ifadelerin etiketlenmesine olanak tanıyan bu hashtag özelliğine sahiptir.

Tüm sosyal medyada, instagram’daki hashtag’ler en güçlü olanlardır. Her hashtag’in instagram hangi kullanıcının izleyebileceği instagram üzerinde kendi sayfası vardır. İnstagram’da fotoğraf ve video bulmak için bu hashtag’leri kullanabilirsiniz. Kişilerin bu hashtag ile yüklediği tüm fotoğraf ve videoları görmek için bir hashtag araması yapabilirsiniz.

İnstagram, içeriği bulmak için kullanabileceğiniz bir arama özelliğine sahiptir. Ancak bu arama özelliği videoları bulmak için tasarlanmamıştır. İnstagram araması, insanlar, etiketler ve yer de dahil olmak üzere karışık popüler sonuçlar verir. Belirli içeriği bulmak için herhangi bir filtresine sahip değildir. İnstagram fotoğraf veya video indirmek için herhangi bir özellik sunmuyor.

Hashtag İnstagram Video

İnstagram videolarını bulmanın en kolay yolu videotagz.com kullanıyor. İnstagram videolarını hashtag’lerle arayabileceğiniz ücretsiz bir web sitesidir. Burada instagram videolarını bulmak için herhangi bir hashtag’i arayabilirsiniz.

Hashtags tarafından Instagram videolarını bulmak VideoTagz ile gerçekten çok kolay. Sadece videoları bulmak istediğiniz hashtag’i girin ve aramak için enter’a basın. Bu, bu etiket altında yüklenen instagram videolarının bir listesini getirecektir. Bu videonun altındaki tüm videoları görmek için listede gezinebilirsiniz.

Tek bir hashtag’i yalnızca burada arayabilirsiniz. Birden çok hashtag’i aramaya çalışırsanız, bu hashtagları birleştirir ve size birleştirilmiş hashtag’in sonuçlarını gösterir. Örneğin, arama kutusuna “sevgi” ve “mutluluk” girdiğimi varsayalım. Onları bir araya getirecek ve bana “sevgimutluluk” için sonuçlar verecektir. Bu durumda, hiç kimse böyle iki şekilde bir araya getirilmediğinden video sonuçları olmayacaktır.

Hashtag kullanarak bir video bulduktan sonra, videoyu buradan izleyebilirsiniz. Videonun küçük resmine tıkladığınızda, bunu yeni bir sekmede açar. Yeni sekmede, bu videoyu oynayabileceğiniz bir Html tabanlı video oynatıcı var. Video oynatıcının hemen altında bir indirme düğmesi var. İndirme düğmesi ile bu videoyu bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Bu sayfa aynı zamanda o videonun infographic bilgisini de gösterir. Burada, videonun instagram’da ne zaman yayınlandığını ve videonun şimdiye kadar gönderdiği yorumlar ile birlikte yayınlandığını görebilirsiniz. Sayfanın en üstünde, bu videoyu gönderen kullanıcı adını gösterir.

Video indirme sayfasının alt kısmında, orada üç bağlantı belirtilmiştir. Buradan en çok görüntülenen ve en son görüntülenen instagram video hashtag’larının listesini açabilirsiniz. Bu listelerde, söz konusu etiket altında yüklenen tüm videoları görüntülemek için bir hashtag’ı tıklayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir