Hosted Network Starter ile interneti paylaşın

Bilgisayarınızdan internete paylaşmak için bir wi-fi router bilgisayarınızı veya dizüstü cihaz veya hatta bir sinyal tekrarlayıcı olarak bilgisayarınızı kullanmasına izin veren çeşitli programlar vardır. HostedNetworkStarter bilgisayarınızdan internet paylaşmak ve bir sinyal tekrarlayıcı olarak kullanmak mümkündür. Wi-Fi yönlendirici içine bilgisayar ve dizüstü için ücretsiz bir Windows programıdır.

Hosted_Network_Starter_interneti_paylasın

Deneme amaçlı programı denediğimde gayet güzel çalıştı. Aslında bu güne kadar bu alan pek az program denedim ama sanki bu araç çok daha kolay ve hızlı geldi. Tabi Windows 10 içinden dağıtıcı olarak interneti paylaşabiliriz. Kodlarla ve uzun uzadıya uğraşmadan bizi çok zahmetsiz bir  wi-fi router olarak programı kesinlikle tavsiye ediyorum

HostedNetworkStarter yüklenebilir ve taşınabilir sürüm olmak üzere kullanımı çok basit ve Windows 8.1 ve Windows 10 de dahil olmak üzere Windows 7 ile herhangi bir bilgisayarda çalıştırılabilir. Kısacası, HostedNetworkStarter için en iyi ve en basit seçeneklerden biridir.

Sizlerde buna benzer programları ve kullanışlı programları yorum yaparak bura ekleyebilirsiniz.

HostedNetworkStarter buradan http://www.nirsoft.net/utils/wifi_hotspot_starter.html hem exe hem direk çalıştırabilir sürüm olarak indirip kullanabilirsiniz.

 Eğer yazımı beğendiyseniz yazının altınaki soyal paylaşım butonlarından paylaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir