İftara Ne Kadar Kaldı Öğrenin

Bulunduğunuz yerde iftara ne kadar kaldığını öğrenebileceğiniz bir web site adresi sizlere vermek istiyorum.  İftar Vakitleri Diyanet İşleri Başkanlığı’ndan alınmaktadır. Siteye aşağıdaki sayfadan ulaşabilirsiniz.

https://iftaranekadarkaldi.com

İftara Ne Kadar Kaldı

Bulunduğunuz yerde iftara ne kadar kaldığını öğrenmek için android cihazlar için aşağıdaki uygulamayı indirebilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cihad.iftaranekadarkaldi&hl=tr

Ayrıca bu url’nin sağ tarafından benzer uygulamaları indirebilirsiniz.

İOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınıza yükleyerek iftara kalan süreyi görebilir ve sesli veya yazılı olarak bildirim alabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki uygulamayı kurmalısınız.

http://ramazan.indir.com/iphone

www.internetkafa.com Ailesi olarak Tüm İslam Aleminin Mübarek Ramazan Ayını Kutlar Sağlık, Huzur ve Mutluluklar Dileriz. Nice Ramazan aylarına ulaşmak umuduyla. Ramazan ayında tutulan oruçlarla ve yapılan ibadetlerle Müslüman, Allah’a karşı tam bir teslimiyet içinde, iyi bir kul, örnek bir insan olma fırsatını elde eder. Yaptığı samimi tövbe ile tüm kötülüklerden, günahlardan ve hatalı davranışlardan temizlenip, güzellikler ve iyiliklerle dolu yepyeni bir hayat hazırlar kendisine. Huzur dolu bir yaşama kavuşur. Bütün bu güzellikleri bizlere veren Ramazan ayının kıymetini iyi bilelim. Ondan en iyi şekilde istifade ederek çok iyi değerlendirelim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir