İnternetekafa.com’un takip ettiği teknoloji haber siteleri

Teknoloji haberleri mi arıyorsunuz? İnternetKafa.com ekibi olarak teknoloji dünyasında son gelişmeler ile güncel tutmaya yardımcı olacağına inandığım en iyi, en önemli, etkili ve bilgilendirici teknoloji haber sitelerin, bir liste sizin hazırladım. Ayrıca bu sitelerin bir çoğu internetkafa.com takip ettiği taknoloji haber siteleridir.

Bazı takip ettiğim siteleri bu liste yok sanırım kaçırmış olabilirim. Aklıma gelenleri ekleyeceğim. Bu listedeki sitelerden kısa kısa size bahsedeceğim. Eğer vazgeçilmez bir haber, teknoloji sitesi biliyorsanız, yorum yapın listeye ekleyim.

Alfabetik sıraya göreyesiteleri listeliyorum.

İnternetekafa.com takip ettigi teknoloji haber siteleri

Wsj.com  teknoloji endüstrisi üzerinde geniş kapsamlı görüş ve yorumlarıyla için çok harika haber kaynağıdır.

Ars Technica bilgisayar meraklılarına hitapede ve teknoloji, bilim ve oyun haberleri geniş bir yelpazeye kapsayan çok kalite bir sitedir.

Boy Genius Report gadgets, ağırlıklı olarak cep telefonları kapsayacak şekilde günlüğü model haberleri hakında bilgiler verir.

Centernetworks site haberleri, yorumlar, web uygulamaları geliştirme üzerine özel bir odaklanma ile Web 2.0, sosyal ağ, sosyal medya ve sosyal kredi kapsayan röportajlar sunmaktadır.

cnet.com özellikle yardımcı güvenilir haber kaynaklarından bilgileri bir harika.

techcrunch.com cep telefonları, oyun donanım, yazılım, bilgisayar günlük doz aşırı haberler var.

dailytech.com güncel dakikalık teknoloji haberleri sunuyor.

huffingtonpost.com en son Windows, Mac, Linux ve mobil cihazlarda indirilebilir uygulamalar sunuyor.

engadget.com esprili ve kısa teknoloji makaleleri, kırılma teknoloji haberleri çok günceldir.

geek.com site 1996 yılında beri hizmet vermektedir.

gigaom.com cep telefonu uygulamaları ve daha fazlas bu site telekomünikasyon haberleri hakimdir.  Üst teknoloji haber siteleri arasında daiam ön sıralardadır.

gizmodo.com çok farklı bir site olarak karşımızda.

i4u.com bağımsız teknoloji haber siteleri arasında oldukça iyi barındı. Yine de büyük ve küçük teknoloji sitelerinden  link almaktadır. Site Asya’nın teknoloji hub güçlü kaynaklara sahiptir.

ilounge.com iPod, iTunes, iPhone, ve daha fazlası hakkında en son bilgiler sunmaktadır. haber, bilgi, tartışma forumları ve ipuçlarını ve püf noktalarınıda sunuyor.

informationweek.com bilgi teknolojileri eğilimleri ve sorunları mülkiyet araştırma ve birinci sınıf analizileri vermektedir.

kotaku.com oyun haberleri, ipuçları, değerlendirmeleri bulabilirsiniz.

lifehacker.com site benim favori teknoloji haber sitelerinden biridir. Teknoloji ile ilgili verimlilik ipuçları ve haberleri ve makaleleri bulunmaktadır. Bu daha akıllıca çalışmak ve tavsiye edilen siteleri, web siteleri ve kısayollar sayesinde zamandan tasarruf sağlar.

mashable.com web 2.0 başlatılması ve uygulamaları ve her şey için kaynağıdır. Başlangıç yorumları ve kapsamlı sektöre özel karşılaştırmalı makaleler bulunmaktadır.

nytimes.com online gazetenin teknoloji içeriği  haberleri iokdukça iyidir.

readwrite.com bu başka bir web 2.0, sosyal medya ve başlangıç merkezli bir sitedir. Bu Web uygulamaları, web teknolojileri eğilimleri, sosyal ağ siteleri, sosyal medya uygulamaları kapsamlı ve iyi yazılmış makaleler vardır.

scobleizer.com teknoloji haberleri, blog ve internette yorumları bulunmaktadır.

slashdot.org sitesi bazen Linux ve açık kaynak konularında ağırlık verir. Ancak dört bir yanından gelen haberleri büyük bir çeşitlilik sunmaktadır.

techcrunch.com  eğer bir blogger ve teknoloji ile ilgili şeyler Techcrunch başlamasında şey ve her şey, Web 2.0, sosyal ağ ve  için mükemmel bir kaynaktır. Site her zaman ilginç haber bulur ve özel bir kapsama alanı sunuyor.

techrepublic.com iş ve teknoloji haberleri başka iyi hazırlanmış profesyonel kaynağıdır. Makaleler, forumlar, multimedya ve diğer teknoloji ile ilgili bilgi ürünleri bulunmaktadır.

techspot.com 1998 yılında kapılarını açmasından bu yana, Techspot bilgisayar meraklıları, oyuncular ve bilim telenolojisi uzmanları için önde gelen bağımsız bilgisayar teknolojisi sitelerinden biri haline gelmiştir. Site kılavuzları ve indirme güncellemeleri satın alma, günlük haberlerin, derinlemesine ürün hakkındaki yorumlarını içerir.

theinquirer.net bilgisayarlar, mobil cihazlar, sunucular, konsollar, donanım ve yazılım yenilik, grafik ve mikroişlemciler son dakika haberleri sunuyor.

theregister.co.uk İngiltere’de teknoloji sektöründe haberleri için mükemmel bir kaynaktır.

valleywag.gawker.com tabled tarzı haberleri ve dedikodu bilgilerini sunuyor. Bu teknolojinin esprili ama mantıklı kapsamalı haberler yönetir.

venturebeat.com özel şirketler ağırlıklı girişim sermayesi izler.

webpronews.com site arama motoru optimizasyonu, sosyal medya pazarlama, reklam ve online marka kapsayan e-ticaret haberleri, ipuçları ve analiz sunuyor.

wired.com bilime dayalı bir sitedir. Biyoloji, jeoloji, nörobilim ve fizik en son bilim haberleri sunuyor.

techgreet.com sitesi teknoloji trendleri son kapsama alanı sağlar ve teknoloji seven insanlar için bir online  yerdir.

technewsinc.com

appsnape.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir