İnternetkafa.com’dan Airy YouTube Downloader Hediye

İnternetkafa.com sizlere Airy – YouTube Video Downloader, youtube videolarını indirme işlemi yapan programı bir kişiye hediye veriyor. Bu hediyeyi almak için yazıyı okumaya devamedin.

Airy, YouTube videonuzu bilgisayarınıza youtube videolarınızı kaydetmenize yardımcı olur. Böylece İnternet yoksa bile her zaman izleyebilirsiniz. Airy, YouTube’daki videoları basit ve etkili bir şekilde indirmek için kullanılan bir yardımcı programdır.

Kullanımı kolay indirme programıdır. Uygulamanın video bağlantısı eklemek için kopyala yapıştır kullanın, videoyu indirmek istediğiniz formatı seçin ve download tıklayın. İlk kez uyguladığınızda, uygulama içeriğin indirileceği bir klasörü belirlemenizi ister; daha fazla dosya indirmek için onu hatırlar. Menüden ‘Videos …’ ya save’i seçerek hedef klasörü daha sonra değiştirebilirsiniz. Airy, YouTube çalma listelerini de kolayca indirebilir.

Airy YouTube Downloader

İndirme kalitesini ve çözünürlüğünü (MP4, FLV, 3GP, vb.) Seçme seçeneği olması çok uygundur. Cep telefonunuzda oynatmayı planladığınız videolar için daha düşük bir kalite yapacağınızı ve seçtiğiniz videonun telefonunuzda biraz depolama alanı kazandıracağını söyleyin. HD videolar HD ekranda izlenmelidir, bu nedenle bunlardan tamamen zevk almak için en yüksek kaliteyi seçtiğinizden emin olun. Airy, 4K ve 8K Ultra HD videoların herhangi bir sorun yaşamadan yüklenebilmesi için yeterince güçlüdür.

Yazının altına ilk yorum yapan kişiye Airy YouTube Downloader Lisansını anahtarını mail adresinize göndereceğim.

Airy YouTube Downloader Programını aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

https://www.eltima.com/products/youtube-downloader

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir