İphone’da mega ile dosya yükleyin

Dünyanın en büyük veri indirme sitesi megaupload kapatılmasının ardından onun yerini mega.co.nz bulut depolama sitesi aldı. Yeni modern bulut depolama servisi ile pazara yeniden girdi.

Bir web tarayıcısı üzerinden veri yüklemeye pek sevmiyor yada aşina değilseniz yavaş yavaş ama emin adımlarla onun yerine alaçak iyi bir alternatif uygulamalar geliyor. Akıllı telefonlar hayatımız artık vazgeçilmez bir parçası oldu. Hem internet alanında hem hem de özel hayatımızda bir parçası durumundadır. Sizlerde sokakta,(yolda yürürken) kafede veya farklı ortamlarda veri yükleme işlemi için akıllı telefonlarınız vasıtası ile iphone ücretsiz uygulaması bu işlemi yapabilirsiniz.

İphone'da mega ile dosya yukleyin

Online cloud drive doğrudan kolayca birden fazla fotoğraf yüklemek klasörler oluşturma, taşımak ve dosyaları silebilirsiniz. Mega app klasör ve dosyaları hem de gerçek zamanlı dosya paylaşımı bastırıyor.Bir klasör veya bir dosyayı paylaşmak kolay.Dokunarak daha sonra e-posta üzerinden paylaşabilirsiniz bir bağlantı oluşturur.Mega app imessage, facebook, twitter veya sadece panoya kopyalama üzerine link paylaşmak yapabilirsiniz.

Mega app bulut depolama sistemini iphone demek isterseniz uygulama indirme bağlantısı:

https://itunes.apple.com/app/mega/id706857885

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir