İphone’da çift dosyaları Duplicate File Finder ile bulun

Duplicate File Finder & Remover ios cihazlarda dosyaları başka bir bağlamda yeniden adlandırırken veya kullanırken çift dosyaları oluşturduğunuzu veya sadece tasarladığınızdan daha fazla yedeklediğinizi fark ederseniz. Dosyaları yinele, bu kopyaları bulmanıza ve / veya silmenize ve daha önce kullanmış oldukları depolama alanını geri kazanmanıza yardımcı olur.

Programı körü körüne çalıştırmayın, tüm kopyaları bulun ve ardından “remove” ı tıklayın. Bu, dosya isimleri aynı olmasına rağmen içeriğin bazen farklı olması anlamında felaket olabilir. Örneğin, aynı adı taşıyan, ancak boyutları farklı olan birden çok simge olabilir; Ya da farklı bir klasöre yerleştirildiğinde değiştirilmiş ancak aynı dosya adını koruyan bir fotoğrafınız olabilir.

İphone'da cift dosyaları Duplicate File Finder ile bulun

Bir kerede çok fazla tarama yapmayın. C sürücüsünün tam bir taraması akıllı olmaz. Bununla birlikte, bir kerede birkaç ilgili klasör tarama çok daha verimli ve sonuçları daha az ezici. En iyi yazılım olmasına rağmen, insan istihbaratının hala kullanılması gerekebilir.

Duplicate File Finder & Remover her kullanıcı pahalı bulut alanından tasarruf edebilirsiniz, her boyutta sürücüler saniyeler içinde doğru sonuçlar üretir ve bulut depolama içeriğini karşılaştırarak son derece yetenekli biruygualamdır.

Duplicate File Finder & Remover uygulamasınıaşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

https://itunes.apple.com/us/app/duplicate-file-finder-remover/id1152611077?mt=12

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir