İphone’de instagram resimlerinizi kareli yapın

Eğer dünyaya göstermeden önce bir iphone üzerinde fotoğraflarınızı düzenlemek istiyorsanız resimlerinizde kalite azalma adına hiçbir eksiklik görmezsiniz.Birçok insan özellikle artık fotoğraf paylaşımı için Instagram tercihetmektedir. Sadece resime yönelik bir paylaşım aracı olduğu için çabuk amacına ulaştırıyor. Birçok üçüncü parti fotoğraf editörleri fotoğraflarınızı paylaşmadan önce düzenleyebilirsiniz. İphone bir kaçtane fotoğraf editörü bu iş için tam anlamıyla biçilmiş bir program olmasada ınstagram ile resim üretmede birlikte hizmet vermektedir.

İphoneda ınstagram foroğraflarınızı ızgaralı karelere bölünmüş şekilde paylaşaçağınız güzel bir uygulama var. şuan ücretsiz. ipad sürümü ücretli.

İphone'de ınstagram resimlerinizi kareli yapın

Instagrids iki ana seçenek sunar. Kamera ve galeri. Kamera yerli ama bunun dışında farklı bir kullanıcı arayüzü vardır, pek çok fark görmeyeceksiniz.Sağ üst köşesinde bulunan düğmesine dokunarak ön ve arka lens arasında geçiş yapabilirsiniz. Ters sonunda düğmesine kullanıcılar led flaş kontrol etmenizi sağlar.

Instagrids mevcut ızgaraları üç türü vardır. Üç, altı veya dokuz kutularına fotoğraf ayırabilirsiniz. Bu seçim sağ alt köşesindeki düğmesini kullanarak yapılmalıdır. Tabii ki, kutularının boyutunu her seçeneği ile aynı kalır, bu yüzden üç meydanlarda tam görüntü dahil etmek mümkün olmayabilir. Fotoğraf etrafında sürükleyerek veya yakınlaştırma için tutam jest kullanarak ızgara içinde ayarlanabilir.

Uygulama indirme sayfası: https://itunes.apple.com/TR/app/id666575203?mt=8&ign-mpt=uo%3D4

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir