İscidunyasi.com

Haftanın ilk yazısında sizlere işçi hakları ve İş Kanunu uygulamaları üzerine güncel yazılar yazan ve İş yerinde yaşanabilecek her türden anlaşmazlıkla ilgili sorular gerek yorumlar ve gerekse iletişim kanalıyla sorulabilen mükemmel bir siteden bahsedeceğim. İşçi Dünyasına dair, işçi / işveren ilişkisi temelinde İş Kanunu uygulamalarına ağırlık veren bir web site adresinin en kaynağı diyebilirim.

ıscıdunyası.com

Kıdem tazminatı, ihbar tazminatı ve yıllık izin süreleri başta olmak üzere işçi hakları ve İş Kanunu uygulamaları üzerine bir web adresidir.  Sitede daha soru sormadan cevaplarını bulacağınıza eminim. Sorduğunuz soruların yanıtları en kısa zamanda cevaplanması da çok güzel. Sorduğunuz soruları yanıtlamaktan büyük zevk alarak cevaplamaya seven bir adres.

Tüm bu bilgileri bizlere aktaran Mustafa Baysal eski bir İş Müfettişi olup İşçi Dünyası sitesinin editörlüğünü yürütmektedir. Ayrıca; “Çözümlerle İş Kanunu Sorunları” isimli bir kitabı ve çeşitli dergilerde yayımlanmış makaleleri bulunan bir yazardır.

 

ıscı dunyası

 

Şunu da unutmayalım; sitede yer alan yazılar, yazarlarının kişisel görüşlerini yansıtmakta olup hukuki bir anlam ifade etmezler. Bu yazılar nedeniyle site sahibine sorumluluk yüklenemez.

Eleştirilerinizi ve görüşlerinizi editor@iscidunyasi.com adresine e-posta atarak iletebilirsiniz.

Site adresi: http://iscidunyasi.com

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir