Kendini yokeden mesajlar gönderin

Gönderdiğiniz mesajlar gizlilik ve önem değeri taşıyorsa yazdığınız mesajlar okuduktan sonra kendini tahrib edeçek mesajlar oluşturabiliceğeniz siteler bulunmaktadır.

Kendini tahrip mesajlar oluşturabilirsiniz bazı siteler:

www.burnnote.com

Mesajları istedikleri herkese göndermenizi sağlayan çok kullanışlı bir çevrimiçi bir yardımcı programdır. Hatta parolasını bilen kişi notu okuyabilir böylece de notları şifreleyebilirsiniz.
Mesajı okununca hemen sonra da silinir özel bir görüşme, konuşma imkanı veriyor.

Başlamak için, siteye kaydolmak gerekiyor. Site sizi yönlendiriçektir.
Eski konuşmaları kontrol edebilirsiniz ve aynı kişiye bir mesaj göndermek istediğinizde elle tekrar girmek zorunda değilsiniz. Sadece size e-posta adresini ya da konuştuğunuz kişinin kullanıcı adı gösterir.

Kendini yokeden mesajlar gönderin

http://www.notedip.com

Kullanıcılar oluşturmak ve mesajları çevrimiçi kendini tahrip eden mesajlar göndermenizi sağlar. Kullanıcıların kendi notları şifrelemesini sağlar, ve not alıcı tarafından okunduktan sonra bir bildirim alırsınız.

Paylaşmak istediğiniz mesajı yazın. Mesajı yazdıktan sonra, hizmet mesajı okundu sonra bir bildirim almak istiyorsanız e-posta adresi isteyecektir. Ayrıca, siz de notlarınızı parolayla koruyabilirsiniz. “Next” tıklayın ve alıcı ile paylaşılabilir özel bağlantı oluşturur.

Kendini tahrip mesajları oluşturan aşağıdaki siteleride kullanabilirsiniz.

http://www.readthenburn.com

http://oneshar.es/create

https://encipher.it

https://temp.pm

https://due.im

https://secserv.me

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir