Kısaltılmış url güvenirliliğini kontroledin

Url kısaltma ve yönlendirme hizmetlerinin kısaltılmış veya yönlendirilen bağlantılar belki de zararlı olabilir. Farklı bir url’ye götürme ihtamali vardır.
Bir site güvenilir olabilir veya düzenli url’ler için oldukça yararlı olabilir.
Fakat kısa olanlar söz konusu olduğunda, bu tür uzantıları sınırlamaları (wot) uzantılar sıkıntılıdır.Kısaltılmış url’lerin bağlantıları ne kadar güvenli olduğunu kontrol etmede yardımcı olan bir web hizmetini ziyaret etmek zorunda kalmadan sadece içine bağlantı, ve url ortaya çıkarın etki alanı güvenilir biri olup olmadığını kontrol etmek için dünyaca ünlü virüs programın sitesi sizin yerinize kontrol edeçektir. Site içerisinde buna benzer bir yazı daha önce yazmıştım.

kisaltilmis-url-guvenirliligini-kontroledin

Url ortaya çıkarın bağlantısını kontrol etmek ve başlık, açıklama, anahtar kelimeler çıkan web sayfasının bir ekran yükleyecektir. Buna ek olarak, aynı zamanda web sitesinin IP adresini gösteren ve SpamCop üzerinde listelenir olmadığını kontrol ile birlikte, virüs sitesi
aracılığıyla çalıştırarak etki güvenilirliğini söyleyecektir.

Sitenin bedava servisi bir bağlantının güvenliği raporlama olarak iyi bir bilgi verir. Pro sürümü olmayan kullandığınızda mütevazı bir arayüze sahip, ancak web sitesinin bir ekran görüntüsü yüklemeye bilir. Sitenin popüleritesinide önemi burda etkili.

Geliştiriciler kendi ürün ile entegre etmek isteyen herkes için satın alınabilir sitede kullanılan script yapmışlar.

Belki url ortaya çıkarın bir tarayıcı uzantısı olarak birlikte olsaydı daha iyi işlev veya eklenti ile desdetlenseydi, wot uzantısı aynı sınırlamalara kısaltılmış url’leri kontrol etmek mümkün olabilir. Url ihtiyaçları ortaya çıkarın bağlantı iddiadan da öteye gitmez.

Siteler:

urluncoverpro.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir