Malware Hunter Pro ücretsiz kullanın

Birçok kişi bana kötü amaçlı yazılım bilgisayarıma nasıl bulaşmadığını soruyor. Ben her zaman onlara cihazlarınızı kötü amaçlı yazılımlardan bulaştırmamanın, iyi bir antivirüs yazılımı yüklemek, sistem yazılımınızı güncel tutmak, şüpheli web sitelerinden kaçınmak ve indirilen her programı veya yazılımı VirusTotal kullanarak taramak kadar basit olduğunu söylüyorum. Glarysoft, Malware Hunter Pro 1 yıllık lisans veriyor. İyi bir anti-malware ürünü bilgisayarnıza yüklememek artık bahane bile değil. Lisans anahtarı 3 farklı bilgisayarda kullanılabilir.

Malware Hunter Pro ucretsiz

Windows kullanıcıları için çok daha kararlı ve güvenilir bir anti-malware çözümü halinebir virüs programı oldu. Bu anti-malwarenin lisansı genellikle 49.95 dolara mal olan bir yıllık lisansı 10 Aralık 2017 yılına kadar sürecek hediye süresince ücretsiz olarak alınabiliyor.

Malware Hunter Pro için 1 yıllık lisansınızı talep edebilmek için kendi web sitesini ziyaret etmeniz, e-posta adresinizi girmeniz, bir robot olmadığınızı kanıtlamak için captcha kullanın ve size bir e-posta mesajı gönderecektir lisans anahtar kodunuzu ve Glarysoft hesabınızı etkinleştirmek için bir bağlantı içeren bu hesabın etkinleştirilmemesi durumunda, lisans anahtarınız çalışmayacaktır.

Bundan sonra buradan Malware Hunter Pro’yı indirip kurabilirsiniz. İndirme işlemi yalnızca 30 MB ancak kurulumdan sonra da virüs veritabanını indirecektir. Şimdi lisans anahtarını girmeniz ve ürününüzü çevrimiçi etkinleştirmeniz gerekir. Etkinleştirildiğinde, bilgisayarınızı önümüzdeki bir yıl boyunca koruyacaktır. Lisansı üç farklı bilgisayara yükleyebildiğiniz için evdeki tüm bilgisayarları koruyabilirsiniz.

Malware Hunter Pro için bir yıllık lisansını http://www.glarysoft.com/giveaway/index_mh.php adresinden alabilirsiniz . 10 Aralık 2017 tarihine kadar geçerlidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir