MEB yasaklı sitelere giriş

İnternet üzerinde yaptığımız araştırmalar sonucu Meb engelini kaldırma ve Milli Eğitim bünyesinde faaliyet gösteren okul, yurt, üniversite kredi yurtları, pansiyon, müdürlükler gibi kurumlarda girişi engellenmiş web sitelerinde dolaşmak yahut facebook , youtube gibi yerlere girmek , oyun oynamak gibi aramalar yapıldığında oldukça çok sonuç olduğunu ve ciddi manada bir çözüm getirilmediğini gördük.

MEB_yasaklı_sitelere_giris

Tabi ki bu yazımızın milli manevi değerleri aykırı , anayasada yasaklanmış illegal faaliyetlerin icra edilmesi için değilde eğitim faaliyetleri için kullanılacağını düşünerek oluşturduğumuzu bilmenizi isteriz. Öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz bilinçlidir zaten vatanımız ,milletimiz, ahlakımız aleyhine sitelerle işleri olmaz diye düşünmekteyiz.

Son olarak şunu da eklemek isteriz ki aşağıdaki yöntemleri masaüstü bilgisayar, laptop gibi bilgisayarlarda kullanabileceğiniz gibi, cep telefonu, tablet gibi tüm mobil aygıtlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Malum olduğu üzere Sadece DNS ile artık bu yasakları kaldırmak mümkün değildir. Bu ayarları yaptıktan sonra bilgisayarda video izleyebilir, radyo dinleyebilir, tv izleyebilir, oyun oynayabilir ve facebook, twitter gibi sayfalara bağlanabilirsiniz.

Gelin yazının devamına http://www.teknotrik.com/mebin-interneti-ile-yasaklanmis-sitelere-erisim.html okuyalım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir