Mediatoolkit.com ile markanızı izleyin

Mediatoolkit.com web adınız veya markanızı etkin bir izleme sunan Hırvatistan kökenli bir sitedir. En kısa sürede size, şirketiniz veya ürünleriniz hakkında mediatoolkit hemen sizi uyaracaktır. Sürekli ve gerçek zamanlı olarak 10 milyondan fazla siteleri ve tüm sosyal ağları tarayan bu aracın güç ve çeviklik testi çok şaşırtıcı.

Mediatoolkit.com_markanızı_izleyin

 

Kayıttan sonra, marka veya sorgu basit veya karmaşık olabilir. Sizin adınıza arama öğelerini oluşturabilir ve yavaş yavaş boolean operatörleri kullanarak rafine hale getirir. Rakiplerinizi bile izleyebilirsiniz. Web, bloglar, sosyal ağlar, forumlar ya da tarih veya dil, ortam türüne göre sonuçları filtreleyebilirsiniz. Yavaş yavaş senin araştırma ve mümkün olan en alakalı sonuçları sunar.

Kapsamlı bir bildirim ve sistemi gerçek zamanlı izleme kolaylaştırmak için sizin için uygun önermeler yapar. Ayarlanabilir e-posta uyarıları vardır. E-posta  bir günlük, haftalık almayı seçebilirsiniz. Mediatoolkit olumlu, olumsuz ya da nötr her açıklamada, tonunu kategorize sağlar.

Dilerseniz android uygulaması olan mediatoolkiti telefonunuza yükleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir