Millet darbeyi püskürttü

Millet darbeyi püskürttü

Düşün? oku! Milletin arkasında ‘’hakimiyet kayıtsız şartsız milletindir.’’ Yazıyor İyi bak.

Millet darbecileri püskürttü.

Aslında bu önemli geceye ve sabahına dair çok şey yazılabilir. Bence aşağıdaki ilk parağrafla başlamayı uygum buldum. Çünkü bu vatan Milli Şairimiz Mehmet Akif Ersoy’un söylediği gibi Cennet vatandır. Çanakkale ruhu ve Mili Mücadele Ruhu gerek gördüğü ve istediği zamanda gelir ve gerekeni iç ve dış mihraklara karşı cevabını her zaman verir.

millet püskürttü

 

Dün gece 15 temmuz Cuma ve 16 temmuz 2016cumartesi sabaha karşı Türkiye Vatanı müdafaa için görevi ve konumu ne olursa olsun ölenler Allah’ım (c.c) Cennette Peygamberimize (s.a.v) komşu yapsın. Dün gece 15 temmuz Cuma ve 16 temmuz cumartesi sabaha karşı Türkiye Vatanı müdafaa için sokaklarda, meydanlarda olanlarda Cennette Peygamberimize komşu yapsın. Sokaklarda ve meydanlarda olmayan evlerinde, iş yerlerinde vb. dünyanın çeşitli yerlerinde Vatanı kalben destekleyen herkesin Allah’ım (c.c) iyi dilekleri gerçekleştirsin. Allah’ım (c.c) bu ülkenin müdafaası için geçmiş nesil tüm insanlarımız Cennette Peygamberimize komşu olsunlar.

halk püskürttü

Millet darbecilere dersini verdi.

Halkımız, milletimiz daima sen ben olmasak bile birileri çıkar gereğini yapar ve alınması, yapılması yapılanları fazlasıyla yapar, yapacaktır.Bizler diama sokaktaydık. Ne geldik ne gittik. Olması gereken yerdeydik. Onlar geldikleri gibi gittiler. Asla geri gelemezler.

Yazımı şu son cümle ile bitiriyorum: Vatanın neresi zapt edilirse edilsin İster terk edilmiş bir kümes olsun ister yıkık dökük ev olsun Millet anında geri alır.

Yazının en tepesindeki resim bana aittir. Yazıdaki resimler buradan kaynak alınmıştır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir