MOBZPing ile birden fazla sunucuya aynı anda ping atın

MOBZPing ile aynı anda birden çok sunucuya sürekli olarak ping işlemi yapmak için ücretsiz bir ping izleme aracıdır. Bununla birden fazla sunucuya gerçek zamanlı ping durumunu görebilir ve sunucu çevrimdışı olduğunda masaüstü bildirimlerini alabilirsiniz. Bir ağda denetlenecek birkaç cihazınız varsa, bu ücretsiz ping izleme aracı çok kullanışlı olacağını kanıtlayacaktır. Ping durumunu kontrol etmek için birçok sunucu ekleme seçeneğini elde edersiniz ve bu ücretsiz yazılım sürekli ping işlemi yapacaktır.
Bir server ping durumunu çok kolay bir şekilde kontrol edebileceğiniz bir renk koduyla birden çok çubuk görüntüler. Arayüz kullanımı çok kolaylaştırır bir şekilde kullanıcısına hitabeder.

MOBZPing ile birden fazla sunucuya aynı anda ping atın

Ayrıca, birden çok sunucuya etkin bir şekilde yönetmenizi sağlar ve isterseniz belirli bir ana makinenin ping işlemini durdurabilir veya duraklatabilirsiniz. Ayrıca, herhangi bir ana bilgisayarı artık ping istemiyorsanız silebilirsiniz.

Eksik bulduğum yanı tek seçenekle birden çok ana bilgisayarı aynı anda belirtir. Her bir ana makineyi manuel olarak eklemelisiniz ve bir kerede birden fazla ana makine belirlemek için herhangi bir seçenek yok. Geliştiricisini firme bir dosyadan ana makine listesini içe aktarma seçeneğini sunabilir. Çünkü ping için ana bilgisayarların uzun bir listesini içeren kullanıcılar için oldukça yararlı olacaktır. Bunun dışında, bu fantastik bir çoklu ana bilgisayar ping izleme ve şimdi arayüzü oldukça haraki bir program.

Mobzping programını bu sayfadan http://mobzping.codeplex.com/releases/view/65166 indirebilirsiniz.

Alternatif link: http://www.mobzystems.com/tools/mobzping

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir