NPackd ile programları otomatik yükleyin

Sabit sürücüyü biçimlendirmek ve Windows’u yeniden yükleme tüm sürecin en kolay kısmıdır. En yorucu ve kullandığınız tüm programları yeniden yüklemek zorunda. Kullanabileceğiniz bu süreci kolaylaştırmak için npackd otomatik her gün kullandığınız tüm programları yüklemeyi mümkün kılan ücretsiz bir araçtır.

NPackd_programları_otomatik_yükleyin

NPackd kullanımı çok basittir. Yapmanız gereken ilk şey, bilgisayarınıza yüklemek istediğiniz programları seçin olduğunu. Sen arama kullanın veya program kategorilerini göz atabilirsiniz.

Genel olarak, NPackd Windows sabit sürücüyü biçimlendirmek ve yeniden yükledikten sonra bilgisayarınıza program yüklemek için mükemmel bir seçenektir.

Programların yüklenmesini otomatik hale getirmek için seçenek programlar aşağıdan bakabilirsiniz.

Sitelerin ana sayfaları:

allmyapps.com
ninite.com

Yazı hakkında ne düşündüğünüzü aşağıya yorum bırakabilirsiniz. Yazımıza benzer konular varsa ile mail ya da yorumla katkıda bulanabilirsiniz. Yazımı beğendiyseniz ve paylaşılmaya değer bulduysanız yazının alt kısmındaki soyyal paylaşım butonları kısmından bütün dünya ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca bloğum sağ üst kısmında facebook,twitter ve google + ve youtube kanalımız olmak üzere sosyal paylaşım buton kısımlarından internetkafa.com sayfalarını takip edebilirdiniz.

Ayrıca internetkafa.com un dost blog sitesi bilgisayarkafa.com sayfasını da ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir