Online ofis programı kullanın

Ofis paketlerinden birini online ücretsiz kullanmak ister misiniz? Microsoft Ofis için iyi bir alternatif bir siteden bahsedeceğim. Word, Excel ve Sunum dosyaları düzenlemenizi sağlayan çok harika bir site. Sizi biraz daha meraklandırayım ve site adresini yazının sonuna ekleyeceğim. Sizler zaten beni devamlı takip ediyorsanız yazımı sonuna kadar okursunuz.  Her üç programları farklı sekmelerde açarak aynı anda ayrı ayrı kullanılabilirsiniz. Dosyaları düzenlemek ve online kaydetmek için yeterli araçlara sahiptir.

online-ofis-programi-kullanin

 

Dosya ön izleme veya tam erişim, başkaları ile Word ve Excel dosyalarını paylaşabilir ve pdf, html, txt, odt, vb. bilgisayarınıza, telefonunuza indirebilirsiniz. Bu online ofis alternatif sitesi dropbox, onedrive, Google drive ve yandex hesapları ile bağlanmanızı sağlar. Böyle yaparak doğrudan bağlı hesaplarda kayıtlı herhangi bir office dosyasını düzenleyebilirsiniz.

Yukardaki hesapların herhangi biri ile siteye giriş yaptığınızda bundan sonra gösterge tablosuna gelecektir. Orada bazı örnek belgeleri bulacaksınız. Sen bu belgeleri kullanmak veya yeni word, sunum veya excel belgesinde ile başlayabilirsiniz. Bilgisayarınızdan mevcut olan bir belgeyi düzenlemek istiyorsanız o zaman Yükle simgesini kullanın.

Lafı fazla uzatmadan site adresini aşağıya yazıyorum.

Personal.onlyoffice.com/tr

Bu siteyi iphone telefonda kullanmak isterseniz aşağıya uygulama linkini yazıyorum.

https://itunes.apple.com/app/onlyoffice-documents/id944896972?mt=8

Chrome tarayıcıda eklenti olarak kullanmak isterseniz eklenti sayfasına aşğıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://chrome.google.com/webstore/detail/onlyoffice-personal/iohfebkcjhlelaoibebeohcgkohkcgpn?hl=tr

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir