O&O FileDirect ile bilgisayarlar arası dosya paylaşın

Arkadaşlarınızla dosya paylaşmak için birçok yol vardır, ancak çoğu dosya bulut üzerinden gönderilir ya da gerektirir. O & O FileDirect bulut dosya yüklemek gerek kalmadan, doğrudan bilgisayarlar arasında dosya paylaşmasına olanak tanıyan Windows için ücretsiz bir programdır.

O&O FileDirect

O & O FileDirect kullanımı çok basit bir programdır. Bir kez yüklü, sadece program ve sürükle açmak ve O & O FileDirect pencere içinde göndermek veya paylaşmak istediğiniz dosya ve klasörleri bırakın. Bu yapıldıktan sonra, bu dosyanın bir indirme bağlantısı oluşturur. Sadece bağlantıyı kopyalamak veya e-posta, Facebook, Twitter ve Google + ile bağlantısını paylaşmak için program tarafından sunulan seçenekleri kullanabilirsiniz.

Eğer bağlantı için bir geçerlilik ayarlayabilirsiniz “More Settings” düğmesini tıklayın, gün veya indirme sayısının sınırlı sayıda indirme ve ek olarak, dosyayı indirmek için bir şifre ayarlayabilirsiniz. Paylaşılan bağlantıyı alan kişi dosyasını indirmek için desteklenen bir Web tarayıcısı (Google Chrome, Firefox, Opera) üzerinden bağlantıyı açar ve bunu O & O FileDirect yüklemeye gerek yoktur.

Shared files kısmında indirildiği zaman ve boyut sayısı, hem de kopyalayıp dosya paylaşım bağlantısını silmek seçenekleri olarak bilgilerle paylaşılan dosyaları görüntülenir. Son olarak, dosyaların paylaşımı bir bilgisayardan doğrudan yapıldığı gibi insanlar paylaşılan dosyaları indirmek, böylece online bilgisayar bırakmak ihtiyaç duyduğunu unutmayın.

Windows 7, Windows 8.1 ve Windows 10 ile uyumludur. Aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Download O&O FileDirect

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir