Opera VPN ile iPhone’unuzu koruyun

Kamuya açık kullandığımız Wi-Fi ağları size çalıntı verileri elde etmek için bilgilerinizin çok tehlikeli art niyetli kişiler tarafından elde edilmesi kaçınılmaz olabilir. Bir kötü adam mutlaka vardır. Açıkcası kullandığınız her türlü internet ağı; 3G-,4G vb bu ortak ağlarda güvenli bir şekilde Opera VPN uygulaması ile internet trafiğinizi şifreler ve iPhone ve iPad için ücretsiz bir uygulamadır. Ortak Wi-Fi ağlarını erişmek için kullanabileçeğimiz ücretsiz programdır.

Opera VPN ile iPhone unuzu koruyun

Ortak Wi-Fi ağlarında internet bağlantınızı korumak için uygulama internet bağlantısı şifreler ve iletilen veriler üçüncü şahıslar tarafından okunmasını engelleyen bir sanal özel ağ (VPN) oluşturur. Opera VPN akıllı telefonunuzdaki tüm uygulamaları ile çalışır. WhatsApp, Facebook, vb. Opera VPN en iyi özelliklerinden biri tamamen ücretsiz olmasıdır ayda hiçbir veri sınırı olmasıdır. Aynı zamanda sayfalarda reklamları engellemek için seçenek sunar.

Opera VPN iphone

 

Şu anda en fazla beş farklı noktadan (ABD, Kanada, Hollanda, Singapur ve Almanya) bağlantılarını kullanabilirsiniz. Engellenen site erişimini Opera VPN kullanmanıza olanak sağlar. VPN Opera yapılandırması çok basittir, sadece cihazınızda bir VPN profili oluşturulması için size bildirim gönderir ve yetki sağlayan adımları adım izleyin. Sonra uygulama Çalışmaya başlar. Opera VPN kamu Wi-Fi ağlarını kullanırken verilerinizi korumak için iyi bir seçenektir.

iPhone ve iPad için yeni VPN hizmeti tamamen sınırsız ve tamamen ücretsizdir. Online gizlilik artırarak, web ortamında seni takip reklam izleme çerezleri kaldırır.
Desteklenen diller:
iOS için Opera VPN İngilizce, Almanca, Arapça, Fransızca, Endonezya, Japonca, Portekizce, Rusça ve İspanyolca mevcuttur.

iPhone ve iPad için Opera VPN burdan indirin.

İlaveten aşağıdaki linktende opera vpn uygulamasını indirebilirsiniz.

https://itunes.apple.com/us/app/opera-vpn-free-unlimited-ad/id1080756781?mt=8

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir