Orjinal film dvd yapalım

Özel günlerinize ait çektiğiniz videoları orjinal film dvd’si yapmak ister mi siniz? İster doğum günü,iş açılışı,kutlama,dizi film,sinema filmi ya da kısa videolar olsun çok kısa süre oldukça çok kolay şekilde film dvd si üstelik hiçbir yerden yardım almadan kendimiz yapabiliriz.

Orjinal_film_dvd_yapalım

 

Bu işlem için convertxtodvd adlı programı kullanacağız. Programın 4.1 sürümünü kullandım. Programını kurarken pal kısmını işaretleyip kurulum yapın. Pal Avrupa dvd playerlerde odaklı olduğu için Türkiye buna dahil dir. Kurulduktan sonra Türkçe olarak hizmet vermektedir. Programın farklı sürümlerini de kullansanız aynı yöntemle film dvd’si yapabilirsiniz.

Aynı anda birden fazla videoyu dvd filmi yapabilirsiniz. Ancak uzun metrajlı örneğin 180 büyük olan videolar için orijinal dvd film yapabiliriz. Videolarda dört yada beş kısım olarak istediğimiz yerden başlayabiliriz. Oluşturduğumuz dvd filmi farklı cihazlarda da izleye biliriz. Bu arada dvd okuyucunuza boş dvd koymayı unutmayın.

Ayrıca isterseniz benim kullandığım videoyu burdan bilgisayarınıza indirip record mp4 video butonuna tıklayıp indirip dene amaçlı yapabilirsiniz.

Videolu anlatım:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir