Periscopic.com interaktif dünyadaki terör etkisini görün

2013 ile 1970 yılından bu yana terör olaylarını terror.periscopic.com görebilirsiniz. Her grubun ay ve yıl şeklinde olayların sayısını gösterir. Kahverengi kaydında olaylar koyu. Ardından üst ve altta insanlar sırasıyla kırmızı şehit ve turuncu yaralı sayısını gösterir. Son olarak, organizasyon hakkında daha fazla bilgi için sol üst harita üzerine tıklayın.

Periscopic.com_interaktif_dünyadaki_teror_etkisini_gorun

Küresel terörizm veritabanı sitesi olan start.umd.edu/gtd mevcut terör verilerinin en kapsamlı ve açık kaynak koleksiyonu oluşturmuş bu alanda en iyi web sitesidir. Araştırmacılar için iyi bir web projesidir.

Bu yazı kaynak alınmıştır; infosthetics.com

Yazı hakkında ne düşündüğünüzü aşağıya yorum bırakabilirsiniz. Yazımıza benzer konular varsa ile mail ya da yorumla katkıda bulanabilirsiniz.

Yazımı beğendiyseniz ve paylaşılmaya değer bulduysanız yazının alt kısmındaki soyyal paylaşım butonları kısmından bütün dünya ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca bloğum sağ üst kısmında facebook,twitter ve google + ve youtube kanalımız olmak üzere sosyal paylaşım buton kısımlarından internetkafa.com sayfalarını takip edebilirdiniz.

Ayrıca internetkafa.com un dost blog sitesi bilgisayarkafa.com sayfasını da ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir