Profesyonel fotoğrafcılık öğrenin

Artık günümüzde fotoğraf çekme tamamen günlük hayatımızın bir parçası oldu. Buna en büyük etken teknolojinin ilerlemesi ile akıllı telefonların dsl ve dslr fotoğraf makinelerine yakın kaliteli görüntüler ortaya çıkarması gibi bir çok sebebler sıralayabilirz. Birde herkes profesyonel olsun olmasın çoğunlukla fotoğrafçılık alanına çok ilgi duymaya yakınlaşmıştır.

Profesyonel fotografcılık ögrenin

Sizlerde canon marka fotoğraf makinesi kullanıyorsanız fotoğraf çekmeyi online test etmek için canonoutsideofauto simülatör görevi yaparak fotoğrafçılık temel bilgisini bir nebze olsun öğrenebilirsiniz.

Diyafram, deklanşör hızı, iso değeri bu parametreler, diğer şeyler arasında, bir fotoğrafın pozlamayo oldukça etkiler. İşte yukarda saydığım sebeblere ne gibi değişiklikler değerleri ve amacı ile ilgili nasıl başlaması gerektiği artık ücretsiz online öğrenebilirsiniz. Kamera üreticisi canon interaktif öğretici kullanıcıların sanal bir dslr resim yapmak için baya bu siteyi itici güç olarak bizleri profesyonel çizgiye canonoutsideofauto sitesi ile getirmek istiyor.
Özellikle dslr fotoğrafları testetmek için site çok iyi iş çıkartıyor. Dslr makine almadan önce bize kılavuzluk yapıyor.

Siteye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://www.canonoutsideofauto.ca/play

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir