Psiphon vpn ile internette istediğin sitelere sansürsüz girin

İnternetiniz; ülkeniz, şirketiniz veya kampüsünüz tarafından mı sansürlendiniz?
Dünyadaki baskıcı rejimlerle başa çıktıktan sonra, istediğiniz içeriğe, ne zaman ve nerede isterseniz erişebilmenize yardım etmek için benzersiz bir program kullanmak ister misiniz ?

Herkese açık kablosuz (WiFi) kullanırken güvenle sörf yapmak mı istiyorsunuz?
İnternet güzel, ancak çalınmış çerez ve hesaplar veyahut bağlandığınız ağ ne olursa olsun, İnternet’inize güvenli olmak mı istiyorsunuz?

Psiphon_vpn_internette_istedigin_sitelere_sansursuz_girin

İşte o programın adı: psiphon

Psiphon (okunuşu: sayfın), İnternet içeriklerine VPN, SSH ve HTTP Vekil Sunucularını kullanan Psiphon Inc. tarafından yapılmış bir sansür önleme aracıdır. Psiphon istemciniz sansürü aşma oranınızı en üst düzeye çıkarmak için yeni erişim noktalarını otomatik olarak öğrenecektir.

Psiphon çevrimiçi içeriğe açık erişim sağlamak için tasarlandı. Psiphon çevrimiçi gizliliğinizi arttırmamakla birlikte, çevrimiçi güvenlik aracı olarak düşünülmemelidir.

Windows için taşınabilir, vpn proxy yazılımı psiphon3.com kullanabilirsiniz. Psiphon durumunda, gerçekten PC’nize herhangi bir şey yüklemeniz gerekmez. Yapmanız gereken tek şey sadece indirilen psiphon3.exe dosyasını başlatmak ve o her şeyi halleder.

Psiphon iki modda çalışır. Basit bir proxy modunda, sadece (ayrıca sistem proxy ayarları) Internet Explorer proxy ayarlarını getirir ya da internet istenen içerik gönderen Psiphon uygulama tüm trafiği yönlendirmek için yapılandırır. Sistem proxy ayarlarını kullanmak için çeşitli web tarayıcıları ve diğer uygulamaları yapılandırmak zorunda kalabilirsiniz.

Sen ayarlarından bu Psiphon modlarını seçebilirsiniz. Ayrıca Psiphon ayarlarından belirli bir vpn sunucusunu seçebilirsiniz. Varsayılan olarak, bulunduğunuz yer için en iyi performansı verir ve sizin için genellikle en yakın vpn sunucusu seçer. Orada yerel vekil portları seçmek için bir seçenek, ancak Psiphon kararı bırakmak daha iyidir. Bu durumda, proxy kullanmak için program yapılandırmak zorunda değilsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir