Qroom.co ile online müzik dinleyin

İnternette harika işlevsellik ile dolu müzik akışı hizmeti veren siteler düzinelerce var. Qroom.co müzik dinlemek için basit ve pratik yol sunan online müzik sitedir. Üstelik site online servisi ücretsiz vermektedir. Site sınırlamaları olmadan müzik dinlemek için en basit ve en doğru site olarak kesin bir şekilde karşımızda duruyor.

Qroom.co online müzik dinleyin

Qroom.co hiçbir şey yüklemeden, reklam olmadan, ücretsiz müzik dinlemek için çok harika. Qroom ile yapmanız gereken bir sanatçı veya şarkı adını yazmak. Eğer bir sanatçı adını aradığınızda, sonuçlar; popüler şarkılar ve albümlerin bir listesini görüntüler. Şarkı adı yazdığınızda sonuçları listeler. Çalma listesi rasgele oluşturulur, tek kriter şarkı ve aramada kullanılan terim seçmek. Şarkıyı durdura bilir veya tekrar çalabilirsiniz.

Spotifyin ücretli 30 milyon kullanıcı olsa da ama ücretsiz hesaplar bugüne kadar bu rakamın üstündedir. Örneğin; Google play ve Apple music gibi.

qroom.co ücretsiz

 

http://qroom.co basit bir yolla bilgisayarda müzik dinlemek için sadece bir sanatçının adını ya da sınırsız müzik ve herhangi bir ek yapılandırma gerek dinlemek adına en iyi sitelerden birisi olsa gerek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir