Resimlere farklı görüntüler yapın

 

Ayrıca https://www.canva.com sitesi ile herkesin çok kolay bir şekilde tasarım yapmayı davet eden çok kaileti bir web adresidir.

Canva size blog grafik, sunum, tasarım için gereken her şeyi verir, facebook, el ilanları, afiş, davetiye ve çok daha fazlası kapsamaktadır.

Canva bize basit bir şekilde sürükle ve bırak mantığı ile çok güzel işler çıkartmanıza yardımcı olmaktadır.

https://www.canva.com/create/photo-collages

Resimlerinize aşağıda sıralanmış siteler vasıtası ile farklı resimler oluşturub, koyabilirsiniz. En çok tercihedilen sırasında ilk sırada yer alan sitelerdir.

Resimlere farklı goruntuler yapın

www.photofunia.com

Reklam panoları, dergi veya pul gibi 100’den fazla eğlenceli efektler bir şablon seçin fotoğraf yükleme ve otomatik yüz tanıma teknolojisi ile başyapıtı resimler için tıklayınız. Daha sonra arkadaşlarınız ve aileniz ile bilgisayarınıza veya paylaşmak için kaydedebilirsiniz.

www.funphotobox.com

Yararlı araçlar ile fotoğraflarınızı komik resimler üretir, ya fotoğraf efektleri, delik animasyonlar, kartlar, dergi kapakları veya yüz, sonra fotoğraf yükleme seçin sonucu görün.ve kaydedin.

www.3d-pack.com

3d-box grafik yaratıcısı-sadece kutusu çekimin ön ve yanlardan kullanmak için bilgisayarınızda bazı fotoğrafları bulabilirsiniz onları yüklemek ve birkaç saniye içinde size JPG, GIF veya PNG formatında indirmek için kutusuna hazır olacak.

www.says-it.com

Mühürler, rozetler, afişler, bilet ve diğer çeşitli işaretler-basitçe, bazı metin, renk değiştiren veya anahatlarını bir tasarım, türü seçin kendi görüntü eklemek, sonra git tıklayın kendi komik fotoğraflar ve grafikler oluşturun biri olsun.

www.cooltext.com

Tasarım çalışması-seçim tarzı bir sürü olmadan serin ve etkileyici metin logoları veya düğmeler oluşturmak için kolay bir yol, metin ile formunu doldurmak ve ayarlar, daha sonra Render düğmesine tıklayın.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir