Resimlerinizi yüksek çözünürlükte online bakın

 

Resimlerinizi yuksek cozunurlukte online bakın

 

www.zoom.it sitesinde ekran ayarları ve tarayıcılarınız hiçbir ayarı ile ayar yapmadan yüksek derecede görüntü elde etmenizi sağlıyor.

Web sitelerin resimleri ve kendi resimleri yüklediğiniz resim siteleri ile kendinizi ve siteleri hiç bu kadar yüksek çözünürlükte görmemişinizdir.

Create kısmına sitenin urlsini girin. Create butonuna tıklayın. Farenizin sekmesi ile resmi büyütüp küçültebilirsiniz. Sol klik ile tutup resmi gezdirebilirsiniz. En sağ köşede şekil simgeleriyle resmi küçültebilir,büyütürsünüz. Büyük ekran yapabilirsiniz.

Yazı hakkında ne düşündüğünüzü aşağıya yorum bırakabilirsiniz. Yazımıza benzer konular varsa ile mail ya da yorumla katkıda bulana bilirsiniz. Yazımı beğendiyseniz ve paylaşılmaya değer bulduysanız yazının alt kısmındaki sosyal paylaşım butonları kısmından bütün dünya ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca bloğum sağ üst kısmında facebook,twitter ve google + ve youtube kanalımız olmak üzere sosyal paylaşım buton kısımlarından internetkafa.com sayfalarını takip edebilirdiniz.

Ayrıca internetkafa.com un kardeş blog sitesi bilgisayarkafa.com sayfasını da ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz sitenizi veya bloğunuzu internetkafa.com dost siteler sayfasına ekleyebilirim. Sizlerde internetkafa.com bloğunda paylaşmak istediğiniz konularda yazılarınızı veya bilgilerinizi paylaşabilirsiniz. İletişim bölümünden veya sosyal medya hesaplarından yazı paylaşımı ile ilgili bana ulaşabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir