Selfi fotoğraflarınızı güzelleştirin

Her zaman selfi iyi bakmak isterseniz değil mi? Beautyplus, size en güzel selfi fotoğrafları daha mükemmel yapmanızı sağlayan android ve iphone için ücretsiz bir uygulamadır. Böylesi bir uygulamaya herkesin ihtiyacı vardır. Üstelik ücretsiz bir uygulamadır.

Beautyplus iphone uygulaması kullanımı çok basittir. Başlamak için, bir selfi yapmak veya akıllı telefonunuz galerisinden bir fotoğraf seçmek. Bu yapıldıktan sonra, beautyplus android uygulamsı otomatik rötuş ve sizin için resmi artıracaktır.

Arttırabilir veya beautyplus sunduğu yoğunluk beş farklı seviyeleri kullanılarak rötuş yoğunluğunu azaltabilir. Varsayılan olarak, otomatik rötuş dört yoğunluk seviyelerini kullanır. Daha fazla resmi iyileştirmek istiyorsanız sivilceler, koyu halkaları, ince ayar yüz ve daha fazla, filtreler, beyazlatmak cilt eklemek çıkarmak için, kendi kendine rötuş aracı sunuyor “Beautify” ve seçenekleri kullanın.

Beautyplus ilginç bir özelliği, birden çok yüz tanıma yeteneğine sahip olmasıdır. Ayrıca yüzünüzü rötuş Yani, aynı zamanda selfi grup fotoğrafları arkadaşlarınızın yüzünü rötuş yapabilirsiniz. Kısa videolar yapma sağlayan benzersiz bir araç sunuyor.

Kısacası, beautyplus hep selfi yapıyorsun için mükemmel bir seçenektir. Bununla beraber her zaman onların selfi iyi bakmak altın kural.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir