Seoquake analytics ile sitenizi seo analizini yapın

Seoquake analytics chrome eklentisi ile sitenizin veya sitelerinin site içi seo ve site dışı seo’sunu hızlı, etkili bir şekilde analiz edebilir; rakip analizini kolayca arama sorgularından yapabilirsiniz. Üstelik excel raporuda sunmaktadır.

Seoquake analytics sitenizi seo analizini yapın

 

Eklenti indirme sayfası: Seoquake analytics

İnşallah ilerki zaman dilimlerinde chrome seo eklentilerini listedeki diğer eklantiler hakkında ayrı ayrı tanıtıcı bilgiler vereriz.

 

Seoquake analytics

 

Alternatif eklentiler aşğıya listeledim:

Mozbar

Seo Site Tools

Note Anywhere

Firebug

IE Tab

SEO SERP

Goo.gl URL Shortener

Stay Focused

Screen Capture (Google)

RSS Feed Reader

Yazı hakkında ne düşündüğünüzü aşağıya yorum bırakabilirsiniz. Yazımıza benzer konular varsa ile mail ya da yorumla katkıda bulana bilirsiniz. Yazımı beğendiyseniz ve paylaşılmaya değer bulduysanız yazının alt kısmındaki sosyal paylaşım butonları kısmından bütün dünya ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca bloğum sağ üst kısmında facebook,twitter ve google + ve youtube kanalımız olmak üzere sosyal paylaşım buton kısımlarından internetkafa.com sayfalarını takip edebilirdiniz.

Ayrıca internetkafa.com un dost blog sitesi bilgisayarkafa.com sayfasını da ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz sitenizi veya bloğunuzu internetkafa.com dost siteler sayfasına ekleyebilirim.

Şimdiden iyi pazarlar dilerim. Yeni blog yazımda görüşmek üzere.

Bu yazının oluşumundaki Seoquake analytics eklentisi için sosyal medya uzmanı Ercan Atay’a teşekkürlerimi borç biliyorum.

Sosyal Medya Uzmanı Ercan Atay web sitesi aşağıdan, tıklanabilir linkten ulaşabilirsiniz.

ercanatay.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir