Shift ile Gmail hesaplarınız arasında geçiş yapın

Sık sık tarayıcınızdan her gün e-posta hesablarınıza defalarca erişmek ve her zaman aralarında geçiş deneyimi için ihtiyacınız olan Shift adlı bir program sayesinde Windows, Linux ve Mac için ücretsiz bir program için erişim ve hızlı bir şekilde hesaplar arasında geçiş yapar.Birden fazla gmail hesabı kullanayorsanız çok işinize yarayaçaktır.

shift-ile-gmail-hesaplariniz-arasinda-gecis-yapin

İki Gmail hesaplarını birbirine bağlar. Google drive ve takvime çok kolay erişeçeksiniz. İlk kez Shift çalıştırdığınızda hesapları eklemek gerekir. Gmail’e ek olarak, bu gelen kutusu ve Outlook.com destekler. İstediğiniz seçeneğe tıklayın ve e-posta hesapları kayıt yapın ve verileri girin. Hesaplara eklendikten sonra Shift kullanmaya başlayabilirsiniz. Ancak, otuz gün boyunca ücretsiz sürümünü kullanmaya devam edebilirsiniz.

Shift Gmail web arayüzüne erişim sağlar ve hızlı bir şekilde hem okuma ve yazma, hesaplarınız arasında geçiş sağlayan bir e-posta istemcisidir. Gmail web arayüzünü kullanır, adaptasyon çok hızlıdır. Tarayıcınızdan Gmail hesabınızı erişirken kullandığınız tüm özellikler ve seçenekler bulunur ve Shiftede aynı yerde mevcuttur.

Programı kapatırken sistem tepsisinde çalışır ve yeni e-posta aldığınızda, masaüstünde bir bildirim görüntüler. Kısacası, Shift Gmail hesapları arasında geçiş için hızlı bir yol sunan bir e-posta istemcisidir. Olumsuz bir yüksek bellek tüketimini oluşturur ve tavsiyen chrome kullanın.

Aşağıdan indirebilirsiniz.

https://tryshift.com