Similarity ile aynı sesli müzikleri bulun

Similarityapp.com aynı ses özelliklerine sahip müzik dosyalarını bulmak ve silmek için izin verir. Güçlü eşleştirme algoritmaları, müzik dosyalarının ses içeriği veya etiketleri (ID3v1, ID3v2, APEv2, WMA, Vorbis) ile analiz eder. Siz benzer veya tamamen aynı dosyaları bulmak için arama kriterleri hassasiyetini ayarlayabilirsiniz.

Similarity_aynı_sesli_muzikleri_bulun

Program dosyaları tarayarak bittikten sonra dosyaların listesini ve bunların benzerlik bilgi ile size sunar. Daha sonra, dinlemeyi, silmeyi veya seçilen dosyaları bir çalma listesi (m3u) oluşturmayı seçebilirsiniz.

Benzerlik ses dosyaları MP3, WMA, OGG, ASF, WAV, FLAC, APE, WV destekler.

Windows XP / Vista / 7/8/10 çalışmaktadır.

Çok dilli bir programdır.

Yazı hakkında ne düşündüğünüzü aşağıya yorum bırakabilirsiniz. Yazımıza benzer konular varsa ile mail ya da yorumla katkıda bulana bilirsiniz.Yazımı beğendiyseniz ve paylaşılmaya değer bulduysanız yazının alt kısmındaki sosyal paylaşım butonları kısmından bütün dünya ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca bloğum sağ üst kısmında facebook,twitter ve google + ve youtube kanalımız olmak üzere sosyal paylaşım buton kısımlarından internetkafa.com sayfalarını takip edebilirdiniz.

Ayrıca internetkafa.com un dost blog sitesi bilgisayarkafa.com sayfasını da ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir