Chromela detaylı aramalar yapın

Bu google chrome uzantısı (eklenti) size web sayfası kendi içinde görünen ayrı bir popup içinde, tarama konumu ve web sayfasında herhangi bir konu veya kelime hakkında ek bilgileri görmek için yapar.

Eklenti vikipedi, wordlink, twitter, google resim, youtube, haber, google çeviri ve google arama sonuçlarını getirir. Detaylar hemen atlamadan takip ettirir.Eklenti otomatik bağlantıları popüler ifadeler ya da okumakta olduğunuz içerik konuları, yükler.

Örneğin, eklenti kolayca kolaylığı için ünlü isimler, yerler, ülkeler ve hatta kısaltmalar vb. algılar.Başka önemli bilgi mevcut olduğunu göstermek için tespit eder altında noktalı çizgi görüntüler ve vurgulanan öğe tıklayarak sonuçları ortaya koyar.

chromela-detayli-aramalar-yapin

Bilgi almak için herhangi bir kelime üzerinde uzun tıklayın otomatik bağlantılı öğeleri hakkında bilgi görüntüleme ile sınırlı olduğu anlamına gelmez. Örneğin, bir wikipedia makalede kelime teknoloji tıklayın ve sonuç açılan birçok ilgili seçenekleri ile sunar.Örneğin, youtube tıklayarak aynı kelime veya kelime içeren ilgili videoları bu sunar.

Bilgi ararken için ayrı bir pencere açmak zorunda değilsiniz, ve size anında çeşitli kaynaklardan arasında geçiş yapabilirsiniz.
Eklenti facebook, twitter, google gibi sosyal medya sitelerinde mevcut içerik paylaşmak veya kişilerinize e-posta ile sağlar. Ayrıca, el ile de algılanmış ifade düzenlemek, ve ara düğmesini kullanarak daha da sonuçları bakabilirsiniz.
Sonuç olarak, size internette gezinti yaparken potansiyel bir zaman tasarrufu ve de kullanışlı akıllı eklentidir.Eklenti sadece google chrome için şu anda kullanılabilir.

Eklenti sayfası:

https://chrome.google.com/webstore/detail/curiyo/cikbiigmbicdfpfkjgjjeiongjdhnikh

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir