Sitenizi mobil cihazlarda test edin

Bugün, mobil cihazlar kişisel web siteleri test için en iyi online koleksiyonu paylaşmaya karar verdim. Bakın sitenizin akıllı telefonlarda nasıl gözüküyor? Ayrıca, bu siteleri mobil cihazlar üzerinden çalışabilir. Hepimiz mobil araçlarla internet her geçen gün popüler seviyede kullanmaya başladık. Artık günümüzde ciddi bir şekilde mobille internet kullanımı oldukça hakimiyetini sağladı. Her ortamda her kesimden internet kullanıcıları internet ortamında işlerini cep telefonlarıyla yapıyorlar.

Elinizdeki bu araçlar ile CEO’lar sitelerinin gerçekten mobil uyumlu olup olmadığını kontrol edebilir. Geliştiriciler, neyin düzeltilmesi gerektiğine dair spesifik talimatlar alabilirler.

Kullanıcılarınızı memnun etmek istiyorsanız, Google’ın sitenizi mobil arama sonuçlarımızdan birine itmesini veya sitenizde çalışmasını sağlamak için sitenizde nelerin gerektiği konusunda belirli talimatlar almak istemediğinizi unutmayın.

Sitenizi mobil cihazlarda test edin

Çeşitli mobil cihazlarda web sitenizi test etmek için ücretsiz ten iyi online olarak bu sitelerden mutlaka faydalanın. Ayrıca başka bir alternatif yol olarak programlar ve tarayıcı eklentileri ile sitelerinizi test edebilirsiniz.

Sitenizin mobli cihazlarda için test siteleri:

mobilephoneemulator

ready mobi

app protofluid

quirktools

responsinator

res ponsive

mobilemoxie

testiphone

ipadpeek

http://alexw.me/ipad2

informatico

Ayrıca, çeşitli popüler akıllı telefonlar ve sekmeler için de test etmek için kullanabileceğiniz oldukça kullanışlı.

http://quirktools.com/screenfly

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir