Spotify’da EZBlocker ile reklamları engelleyin

Spotify ücretsiz ve ücretli sürümde mevcuttur. Ücretsiz sürümü reklam içerir ve bu, hizmeti ücretsiz tutmaya yardımcı olsa da, bazen sesli ve görüntülü reklamlar tarafından kesintiye uğramak rahatsız edici olabilir. Spotify reklamlarından ücretsiz olarak yararlanmak için, Windows için Spotify reklamlarını engellemenin kolay bir yolunu sunan küçük ancak kullanışlı ücretsiz bir program olan EZBlocker’ı kullanabilirsiniz.

EZBlocker kullanımı çok basit taşınabilir bir programdır. Spotify reklamlarını engellemeye başlamak için programı başlatmak için indirilen EZBlocker.exe dosyasını çift tıklatmanız yeterlidir. Varsayılan olarak, EZBlocker reklamları engellemeye çalışacaktır, ancak bu mümkün olmadığında, reklamları durduracak, sonra şarkılarınızı dinlemeye devam edebilmeniz için orijinal sesi geri yükleyecektir.

EZBlocker

Program, ayarlamak isteyebileceğiniz bazı seçenekler sunar. İlk Mute only Spotify duyuru sırasında Spotify’ın sesini kapattığından, bilgisayarda çalışan başka herhangi bir program etkilenmez. Disable all ads seçeneği de Spotify resim reklamları engellemenize izin verir. Bununla birlikte, bu özelliği etkinleştirmeniz için EZBlocker’ı admin administrador  yani; yönetici ayrıcalıklarıyla çalıştırmanız gerektiğini unutmayın.

Bunu yapmak için, EZBlocker.exe dosyasını sağ tıklatın ve “Yönetici olarak çalıştır” ı seçin.  Reklamları engellemek için Disable all ads seçeneğini işaretleyin. Son olarak, üçüncü seçenek Start EZBlocker on login seçin ve programı otomatik olarak Windows ile başlatmaya izin verir. Bu şekilde, Spotify’de her müzik dinlediğinizde programı açmanız gerekmez.

EZBlocker, Windows 7, Windows 8 ve Windows 10 ile uyumludur.

EZBLlocker bu; https://www.ericzhang.me/projects/spotify-ad-blocker-ezblocker url’den indirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir