SRWare Iron ile internette gizli olun

 SRWare Iron, Chromium’un ücretsiz kaynak kodunu temel alan ve Chrome ile aynı özellikleri sunan bir web tarayıcısıdır.Hızıyla ve hızlı taraması ile zarif bir tasarım, yenilikçi özellikler sunarken, Google’ın tarayıcısına gerçek bir sağlam alternatif olmaktan çıkararak gizlilik ve güvenlik konularını ortadan kaldırmayı hedefleniyor. Bilgileriniz Google’a göndermemesi ve url-İzleyici gibi işlevleri devre dışı bırakıyor. Dahili Senkronizasyon özelliği sayesinde birden fazla kullanıcı profili oluşturarak tarama için farklı tercihler yapabilirsiniz.

Tarayıcı ancak doğası gereği güvenlik ve gizlilik yönetimi ile zenginleştirilmiştir. SRWare ıron aynı zamanda Comodo Dragon tarayıcısına benzemektedir.

Gizliliğiniz hakkında endişe duymadan yenilikçi özellikleri kullanabileceğiniz bir tarayıcıdır.

SRWare Iron

SRWare Iron özellikleri şunlardır:

  • Iron kurulduğunda Google’a yükleme kimliklerinin oluşturulmasını ve iletilmesini önler.
  • Google Anında Arama önerilerini engeller.
  • Tarayıcı kullanım istatistik paylaşımını engeller.
  • Ek güvenlik için, pop-up görüntülü reklamları durdurmak için entegre bir reklam engelleyici sağlar.
Chrome tarayıcınızdan benzersiz bir kullanıcı kimliği oluşturmak veya önerileri oluşturmak için Google’a giriş gönderilmesi gibi nedenlerle veri koruma uzmanlarından eleştiri alır. SRWare iron gerçek bir alternatiftir. Tarayıcı, Chromium kaynağına dayanıyor ve Chrome ile aynı özellikleri sunuyor, ancak gizlilikle ilgili endişe verici unsurlar bulunmuyor.

XP / Vista artık desteklenmiyor ancak 49 sürümü destekliyor.

http://download1.srware.net/old/iron/win/portable

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir