Steganos Online Shield VPN Ücretsiz Kullanın

Bu yazımda 30 dolarlık Steganos Online Shield VPN yazı sonundaki linkten indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Steganos Online Shield VPN masaüstü, dizüstü, telefon tablet ve bunun yanında mac os ve ios cihazlarda da kullanabilirsiniz.

Steganos Online Shield VPN İnternet’te ziyaret ettiğiniz web sitelerinde hiç biz bırakmadan sizi kötü kullanıcılardan koruyarak gezinmeniz için kullandığınız bir programdır. Bunu yapmak için, Steganos Online Shield VPN verilerinizi korumada beş temel kısma ayrılan bir takım özellikleri birleştirir:

Bağlantınızı güvenlik altına alın (protect connection vpn):

İnternet Bağlantınızı Shield VPN korumaya alıyor.

Bu fonksiyonu aktifleştirmek bağlantıyı şifreleyecek böylece Steganos sunucusuna bulunduğunuz bölgeden herhangi bir şekilde engellenmiş tüm içeriği görebileceğiniz ekstra güvenli AES-256 şifrelemesini kullanarak erişebileceksiniz.

Steganos Online Shield VPN

Block ads (Reklamları engelleme):

Reklam şeritleri otomatik olarak kaybolacak, sizi web sitelerini rahatsız etmeden veya yanlış yönlendirici imgeler olmaksızın daha rahat okumanıza olanak sağlayacaktır.

Sosyal medya ağı izlemesinden kaçınmak (Prevent tracking):

Facebook ve Twitterın kullanıcılarını izleme yollarını önler. Bu fonksiyon aktifleştirildiği zaman, herhangi bir mesajı ‘beğen’emeyeceğiniz veya hiç tweet mesajı atamayacağınız ve ağları sadece pasif bir şekilde kullanabileceğiniz anlamına gelmektedir.

Çerezleri otomatik olarak kaldırma (automatically erase cookies):

Bu özellik izlerinizi ve geçmişinizi sunucunuzu kapattığınız anda silecektir. Bu aynı zamanda tarama süresince açmış olduğunuz tüm hesaplarınızdan sizin oturumlarınızı kapatacağınız anlamına da gelir.

Tarayıcınızı gizleme (anonymize browser type):

Tarayıcı verisi tarama alışkanlıklarınızı öğrenmek amacı ile kullanılır fakat bu seçeneği aktifleştirirseniz tarayıcı versiyonunuz, işletme sistemi ve dil gibi temel veriler ortalama değerler ile değiştirilecek ve sizi bireysel olarak belirlemeyi daha da zorlaştıracaktır.

Ayrıca kendi ülkenizde engellenmiş herhangi bir içeriğe ulaşmak için IP adresinizi dünyanın herhangi noktasına değiştirebilir ve üçüncü taraflarca tespit edilmeyi de engelleyebilirsiniz.

https://sharewareonsale.com/s/steganos-online-shield-365-sale

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir