Stres taşımayalım

pixelthoughts sitesine benzer siteler geçtiğimiz aylarda paylaşmıştık. Fakat pixeltoughts.co gerçekten harika bir online sitedir. Sadece bir dakikanızı 60 saniyenizi alaçak. Zamanınızı almadığını anlayacaksınız. Ama 60 saniye sonra biraz daha iyi hissetmeye başladığınızı içinizden duyacaksınız.

pixelthoughts sitesini açtığınızda orada arka planda çalmaya yatıştırıcı müzik ve ekranın altından yukarı doğru hareket küçük beyaz yıldız ile siyah bir ekran göreceksiniz. Ekranın merkezinde bir daire ve bir metin kutusu göreceksiniz. Sizi rahatsızlık veren şeyin adını girin ve done butonuna tıklayınız.

Şimdi sadece ekranda görünen talimatları okuyun. Yıldızın biraz küçüldüğünü ve sorununuzun küçük olduğunu hissetmeye başlayacaksınız. Yıldızın küçük bir noktaya dönüşür ve ekrandaki diğer küçük yıldızlar arasında kaybolur. Arka plan müziği ve ön metnin kombinasyonu şaşırtıcı. Bir an için bu sorun çok önemsiz gibi hissetmeye başlıyorsunuz.

Şunu da hatırlatayım site İngilizce. Türkçe bir kelime yazdım hiç sorun kalmadı tabi işin şakası sağlıklı hayatlar diliyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir