Tarayıcı önbelleğindeki resimleri bulun

Webcacheimageinfo ücretsiz olarak sunulan web tarayıcı önbelleği bellekte jpeg formatında tüm görüntüleri bulur.Webcacheimageinfo farklı web tarayıcıları için tarayıcı önbelleği tüm görüntüler için arama yapabilirsiniz.

Kullanımı çok basit ve hiçbir düzenleme veya karmaşık arama ayarları gerektirmez. Sadece programı başlatın ve daha sonra webcacheimageinfo tüm görüntüleri listeleme yapar. Listelenen görüntülerden görüntünün ön izleme yapam özelliğini hoş bir şey. Önizleme ile birlikte size url, web tarayıcısı, görüntüsünü değiştirmek veya oluşturmak için kullanılan yazılımları, ve çok daha fazla aramalar görüntüler hakkında bir çok bilgiyi görebilirsiniz.

Tarayıcı önbelleğindeki resimleri bulun

Program kurulu gerektirmez. Webcacheimageinfo başlattığınozda aramayı otomatik olarak yaptığı gibi, tüm listelenen jpeg görüntüleri tarayıcı önbelleği bellekte depolanır olduğunu görürsünüz.Programın güzel bir yanı, aramanızı özelleştirebilirsiniz.Gelişmiş arama veya f9 anahtarı ile gelişmiş arama için önbellek klasörlerin konumunu belirtebilirsiniz. Ayrıca gelişmiş arama seçeneğinden farklı bir tarayıcı için taramayı etkinleştirmek veya devre dışı bırakabilirsiniz.

İndirme sayfası:

http://www.nirsoft.net/utils/web_cache_image_info.html

Buna bezer bir yazılım arıyorsanız videolar için bu sayfadan ulaşabilirsiniz;

http://www.nirsoft.net/utils/video_cache_view.html

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir