Tarayıcıdan tarayıcıya dosya gönderin

P2p ağ protokolleri üzerinden çok hızlı dosya gönderebilirsiniz. Dosyaları göndermede genellikle dropbox veya google drive gibi bulut sunucuları üzerinden yapılır. Kim istemez ki internet üzerinden dosya paylaşırken ister fotoğraf, belge, video artık her neyse paylaşacaklarımız bir hizmette ve hızlı, güvenli olsun. Tabi ki bu iki hizmetin avantajları asla göz ardı edilemez.

filesovermiles ücretsiz olarak chrome ve firefox vb. tararayıcılar ile p2p ağı üzerinden dosyalarınızı en kısa yoldan gönderir. Doğrudan alıcı ve sizin aranızda dosya paylaşımı yapabilirsiniz. İşlemi yavaşlatan ara sunucular bulunmamaktadır.

Paylaştığınız dosyalarınızın kimin tarafından indirildiğini kontrol edebilirsiniz. Filesvermiles tarafından oluşturulan gizli ve benzersiz bir url alırsınız. Dosyanızı şifreli ve doğrudan başka bir kullanıcıya gönderebilirsiniz.

Dosyalar gönderme üzerinde filesovermiles.com diğer kişilere dosya göndermek için iyi bir araçtır, hızlı, güvenli, özgür ve herhangi bir program yüklemeye gerek kalmadan çok hızlı işleminizi bitirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir