İnternet tarayıcılarının kontrolu sizde olsun

İnternetin kullanımı çeşitli tehlikelere ve sorunlara bizi maruz bırakabilir. Bu sorunlar sadece makinelerin bakım olmamakla beraber genellikle veri kaybı da bir sorundur.Sistemlerine ek olarak, sorunların diğer kurbanları genellikle tarayıcılar. Kontrolünü kaybetme noktasına gelmeden özel araçları kullanmak gerekiyor. Auslogics tarayıcı bakım böyle bir araçtır.

Bu basit araç, sorun süresini ortadan kaldırarak, tarayıcıları ayarlarını eski geri durumda olmasını sağlar.Auslogics ile bu fonksiyonlar aynı anda yapılır ve isterlerse, onlar daha hızlı ve daha basit olan, uygulamayı destekleyen tüm tarayıcılarda yapabilirsiniz.

internet-tarayicilarinin-kontrolu-sizde-olsun

Resetleme yanı sıra açılış sayfasını, kullanılan arama motoru değiştirmek ve aktif tutmak ve / veya kaldırmak istediğiniz araç çubuklarını ve eklentileri tanımlayabilirsiniz.Programda olan başka bir işlevi navigasyon verilerini düzeltmeler yapabilirsiniz. Burada kaldırmak için hangi unsurları seçeme ve tutma işlemini kaydedebilir veya silinebilir.

Bazen, herhangi bir navigasyon verisi olmadan orijinal ayarına geri işlemde tarayıcı eklentileri ve araç çubukları, arama motorları veya açılış adresleri olabilir. Eğer bir yanlış yükleme, auslogics tarayıcı yaptığınız yedeklemeler önceki sürümlerini geri verir.

İndirme sayfası:

http://www.auslogics.com/en/software/browser-care

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir