Telefon ve bilgisayarınız F-secure ile güvende olsun

Şifre yöneticileri, yetkisiz erişime karşı güvenli ve başkaları tarafından erişilebilir kullanıcı hesap bilgisi tutmak için güvenli bir çözüm sağlar. Parola (şifre)yönetimini için bu tür uygulamaların bir sürü bulunur.Dashlane , KeePass ve 1Password popüler seçenekler arasındadır.

Antivirüs ve online güvenlik yazılımı üreticisi f-secure şimdi de şifre yöneticisi başlattı. F-secure key windows, mac, android ve ios için kullanılabilir. Bu alanda popüler diğer araçlar gibi benzer bir şekilde çalışan, key güvenli şifreler oluşturmak ve bir ana parola hepsini tuşlayarak mevcut kullanıcı hesaplarını güvenli sağlar. Şifreler da cihazlar arasında senkronize edilebilir ve otomatik olarak web siteleri güvenli giriş alanlarına doldurulur.

F-secure key size akıllı telefon ve tablet ile şifre bilgilerini senkronize etmenizi sağlar. Bunu yapmak için, (bir menü simgesi üzerinden erişilebilir) ana ekran kenar çubuğundan bağlan aygıtı tıklatın ve sadece birkaç basit adımları izleyin. Program ayrıca büyük hack ve dünyanın dört bir yanından gelen kırılma olaylar ile güncel tutar. F-secure key bir xml dosyası ve giriş bilgilerini sağlar.

İndirme bağlantısı:

http://www.f-secure.com/en/web/home_global/key

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir