Telefona Windows 10 Creators güncelleme ISO’sunu indirin

Bilgisayarınızda Windows 10 Creators Güncelleştirmesinin en yeni sürümünü edinmenin resmi yolu, Microsoft’un Web sitesinde açıklandığı gibi Media Creation Tool programı ile https://www.microsoft.com/en-us/software-download/windows10 adresinde ayrıntılı olarak açıklamaktır. Windows10 . Ancak ISO dosyalarını doğrudan Microsoft’tan indirmek istiyorsanız, Windows dışında bir işletim sistemi kullanmanız gerekir. Bunun nedeni Medya Yaratma Aracının başka bir işletim sisteminde çalışmamasıdır. Akıllı telefonunuzu kullanarak Windows 10 Creators Güncelleme ISO dosyalarını indirebileceğiniz anlamına gelir.

Telefona Windows 10 Creators güncelleme ISO'sunu indirin

Not: Bu yöntemi yalnızca yüksek hızlı Wi-Fi ağına (en az 6 Mbps) erişiyorsanız kullanın; böylece ISO dosyası hızlı bir şekilde indirilir. Ayrıca Android akıllı telefonunuzda veya iPhone’da ISO dosyasını indirmek için yeterli depolama alanına (5 GB’dan fazla) sahip olduğundan emin olun. 32-bit Windows 10 Creators Güncellemesi için ISO dosyası 3 GB iken, 64-bit sürüm için ISO dosyası 4 GB’tır.

  1. Akıllı telefonunuzdaki aşağıdaki QR kodunu tarayın:

2. Bu, telefonunuzun varsayılan web tarayıcısında Windows sürümünü seçebileceğiniz bir URL açar. Select Edition’a dokunun ve ardından Windows 10 Creators Update – Windows 10, Windows 10 N veya Windows 10 Single Language sürümlerinden birini seçin .

3. Bir ürün dili seçmeniz gerekecek ve ISO dosyalarının hem 32-bit hem de 64-bit sürümleri için indirme bağlantıları gösterilecektir. Bu bağlantılar 24 saat boyunca geçerli olacak. İstediğiniz sürümlerden birine dokunun; indirme işlemi başlatılır.

4. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra, ISO görüntüsünü Windows bilgisayarınıza aktarabilirsiniz.

Rufus gibi bir aracı kullanarak önyüklenebilir medya oluşturabilirsiniz .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir