İletişim

internetkafa.com sosyal medya

İnternetkafa.com sitesi herhangi bir resmi yada gayr-i resmi kurumu temsil etmez. Sitedeki bilgiler, bilgilendirme amaçlı ve gayrı resmidir. Hak kaybınız olduğunda sorumluluk kabul edilmez. Sitemiz ticari amaçla kurulmuş bir site değildir. Sadece bilgi paylaşım web projesidir. İnternetkafa.com site içerisinde verilen site adresleri internetkafa.com ve yazarının görüşlerini yansıtmamaktadır.

internetkafa.com iletisim

Telif hakkı (kişi hakkı) sahip olduğunuzu belirttiğiniz bir dosyayı iletmeniz durumunda ilgili yazı yedi gün içinde siteden kaldırılacaktır. Eğer herhangi bir teklifi, öneri veya sorularınız varsa, bana ulaşmaktan çekinmeyin. E-posta adresim ise; fidenismail@gmail.com

Hayatın en değerli şeyi olan bilgiyi hiçbir karşılık beklemeden paylaşıyoruz. 2013 senesinden bu yana reklamsız yazılar paylaşmaktayız. Site olarak bilgiyi elbette hiç bir karşılık beklemen paylaşılmasını istiyoruz. Fakat emek, mücadele artık ne derseniz diyelim sitedeki yazılarını yayımlarken kaynak göstererek http://www.internetkafa.com belirtilmelidir.

2 thoughts on “İletişim

  1. My name is Jonathan and i am part of http://www.simunity.net. We are a community of web designers & developers and we are building free tools for people throughout the world.
    As for now we have our primary tool “Icon Maker” based on font awesome icons that provides an HTML code to be inserted in the users website. Plus, we have other tools such as Free Photo Stock, Free Responsive Templates, Logo Maker guide and more.
    We would really appreciate if you could index our tools in your website.
    Please let know what you think about our website 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir