Tinychart.co ile grafik oluşturun

Tinychart.co otomatik sekmeli veri güzel bir bar veya çizgi grafik oluşturmak için ücretsiz bir web uygulamasıdır.

Tinychart.co ile grafik olusturun

Bir veri kümesi oluşturmanızı sağlar ve sonra grafiği veya çizgi grafiği çubuğa dönüştürür. Ayrıca png resim bilgisayarınıza indirebilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Eğer bir anket veya bir grafik içine başka verilerin çevirmek zorunda olduğunda bu web uygulaması kullanışlı gelebilir.

Benzerleri ile karşılaştırıldığında diğer grafik yapma web siteleri tinychart iyi bir çözüm olmayabilir. Ancak, güzel grafikler için özel veri kümesini oluşturmak için harika bir çözüm olarak gözükmektedir.

Benzer site olarak aşağıdaki adresleri de kullanabilirsiniz.

onlinecharttool.com

chartgo.com

charts.hohli.com

Yazı hakkında ne düşündüğünüzü aşağıya yorum bırakabilirsiniz. Yazımıza benzer konular varsa ile mail ya da yorumla katkıda bulana bilirsiniz. Yazımı beğendiyseniz ve paylaşılmaya değer bulduysanız yazının alt kısmındaki sosyal paylaşım butonları kısmından bütün dünya ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca bloğum sağ üst kısmında facebook,twitter ve google + ve youtube kanalımız olmak üzere sosyal paylaşım buton kısımlarından internetkafa.com sayfalarını takip edebilirdiniz.

Ayrıca internetkafa.com un kardeş blog sitesi http://bilgisayarkafa.com sayfasını da ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz sitenizi veya bloğunuzu internetkafa.com dost siteler sayfasına ekleyebilirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir