Torrent dosyalarını PicoTorrent ile indirin

BitTorrent teknolojisini kullanarak dosyaları indirmek için kullanabileceğiniz birkaç program vardır. Bununla birlikte, çoğu sisteme aşırı yük getiren birçok özelliğe sahiptir. PicoTorrent, basit, işlevsel ve son derece hızlı ve hafif olması için oluşturulan torrent dosyalarını indirmek için ücretsiz bir programdır.

PicoTorrent

PicoTorrent, kurulabilir ve taşınabilir bir sürümde mevcuttur. Programı çalıştırırken PicoTorrent’in odağı düşük bellek kullanımı kadar yüksek performans sunmak olduğundan çok basit bir arayüz göreceksiniz. Türkçe olarak kullanabiliyorsunuz.

Torrent’i indirmek için “Dosya” yı ve daha sonra “Torrent ekle” seçeneğini tıklatarak bir torrent dosyası seçin veya “İndirmek istediğiniz dosyanın manyetik bağlantısını yapıştırmak için” Mıknatıs linki ekle “yi tıklayın. Bir indirme başladığında, program adı, boyutu, durumu, ilerleme, tamamlanma için tahmini süre, indirme / yükleme hızı, tohum sayısı, çiftler gibi bilgileri görüntüler. Ayarlarda, Windows’la başlatma, bildirim alanındaki programı küçültme ve kapatma, varsayılan klasörü ayarlama, tamamlanan indirmeleri taşıma, indirme oranını sınırlandırma vb. seçeneğini etkinleştirebilirsiniz.

Torrentleri uTorrent ve qBittorrent gibi diğer programlardan indirebilirsiniz. Bu seçenek, diğer programlarda başlattığınız torrentlerin indirmelerini PicoTorrent’e aktarmak için yararlı olabilir.

Tüm Windows sürümleri ile uyumludur.

Picotorrenti aşağıdaki bağlantıdan inidrebilirsiniz.

https://picotorrent.org/download

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir