Tutanotayla şifreli e-postalar gönderin

Bugün yaşadığımız ve özellikle hiper sosyal ağlar veya anlık mesajlaşma servisleri aracılığıyla tebliğ eder biz bir profesyonel ya da iş ortamında konuşurken, e-posta iletişimi daha güvenli bir şey yoktur. Gmail veya outlook gibi ücretsiz hizmetler yerine daha güvenli şifreli mail göndermek istiyorsanız tutanota.de bırakın derim.

Tutanotayla_sifreli_e-postalar_gonderin

Tutanota.com tüm web tarayıcıları üzerinde mükemmel çalışır ve android ve ios mobil cihazlar için bir uygulama olarak da mevcuttur ücretsiz bir web servisidir.

Eğer daha yüksek bir seviyede şifreleme istiyorsanız biz protonmail.ch veya scryptmail.com öneririz, ancak tutanota için çok iyi bir seçimdir güvenli gönderme ve anlamak için basit bir ortamdır.

Yazı hakkında ne düşündüğünüzü aşağıya yorum bırakabilirsiniz. Yazımıza benzer konular varsa ile mail ya da yorumla katkıda bulana bilirsiniz. Yazımı beğendiyseniz ve paylaşılmaya değer bulduysanız yazının alt kısmındaki sosyal paylaşım butonları kısmından bütün dünya ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca bloğum sağ üst kısmında facebook,twitter ve google + ve youtube kanalımız olmak üzere sosyal paylaşım buton kısımlarından internetkafa.com sayfalarını takip edebilirdiniz.

Ayrıca internetkafa.com un dost blog sitesi bilgisayarkafa.com sayfasını da ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz sitenizi veya bloğunuzu internetkafa.com dost siteler sayfasına ekleyebilirim.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir