Twitlerinizi tek tek silin

İnternetkafa.com blog site içerisinde twitlerimizi silmek için bir çok online kaynak verdim. Yine bunlardan bir tanesini sizlere bahsetmek istiyorum. Aslında bu site diğer sitelerden daha iyi iş çıkartıyor gibi görünüyor. Daha önceden toplu twit silme sitelerini denediğimde bir çoğunda oldukça zahmet çektim. Bu yeni adından bahsedeceğim site gocardigan.com bütün twitlerimi silmedim. Fakat birkaç tane tek tek twit silmede işini çok çabuk yaptı.

Twitlerinizi tek tek silin

Eğer bütün twitlerinizi silmek ya da belli başlı twitlerinizi silmek istiyorsanız mutlaka silme işlemi yapmadan önce twitlerinizin arşivini indirin.

Gocardigan.com ile twitlerin nasıl silineceğini anlatmaya;

https://www.gocardigan.com sayfasına giriş yaptıktan sonra Ready to get started? Yazının başlayan kısmından Browse your tweets mavi yazılı linkine tıklayalım. Yukardaki resimdeki bir ekran karşılar ve bu ekranda twit silmeye dair bütün işlemleri yapabilirsiniz.

Tek tek istemediğiniz twitleri silmek için kullanıcı adımız olduğu yerin başına bir kere tıklayalım. Buraya tıkladığımızda silik, az buzlanmış gibi twit gözükmektedir. Yukarıdaki ‘’delete selected tweets’’ kırmızı butona tıklayın. Karşımıza aşağıdaki gibi uyarı yazısı çıkar.

Delete Tweets?

Are you sure you want to delete the 1 tweets you’ve selected?

This cannot be undone!

Tweet silinsin mi? Seçtiğiniz 1 tweets silmek istediğinizden emin misiniz? Bu twit asla geri alınmaz. Kırmızı yazılı ‘’delete’’ butonuna tıklayın ve artık twitiniz silindi.

Dilerseniz birden fazla twit silmek için yukardaki aynı işlemi yapıp daha fazla twit ekleyebilirsiniz.

Ekranın en solubdaki ‘’All Tweets’’ kısmına tıklayın alt alta buradan sırasıyla all tweets kısmından bütün twitlerinizi silebilirsiniz. Only retweets sadece kısmından retwitleri silebilirsiniz. Only replies kısmından sadece cevapları silebilirsiniz.

Yine aynı ekranda ‘’newest firts’’ kısmının altında ise, newest first kısmından yeni twitlerini sırasıyla alt alta görebilirsiniz. Oldest first kısmından ise; eski twitlerinizi alt alta görürsünüz. Most reteewts kısmından ise çoğu twitlerinizi görürsünüz. Most favorites favori twitleri görebilirsiniz.

Tek tek twit silmeye buradan da başlayabilirsiniz.

Site 33 çok eski twitlerine erişebilir. Ancak, daha eski twitlerine twitter arama yoluyla bulunabilir. Yazımı burada bitiriyor ve bol takipçiler dileğimle.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir