Twitter ve facebok için profosyonel arkapalan fofoğrafları oluşturun

Sosyal medya (facebook, google+ ve twitter) kullanımında resimlerimizi, fotoğraflarımıza özellikle arka plan oluşturmak için kırpma,düzünleme yapmak adına sizlere kaliteli sitelerden bahsedeceğim.

Twitter ve facebok icin profosyonel arkapalan fofografları olusturun

Her site görüntünün boyutu için farklı ayarlar sunar. Sosyal medya siteleri (facebook,twitter) üzerinden yüklediğiniz fotoğraflar bizlere tam olarak kırpma ve düzenleme sunmaz. Profesyonel resim ve fotoğraf özellikle arka plan oluşturmak için . Photoshop gerek kalmadan özel başlık / profil resimlerinizi oluşturmanıza yardımcı olabilecek bazı çevrimiçi siste adreslerini listelemeye başlayalım.

Birden fazla sosyal medya siteleri için internetmarketingninjas. site hızlı bir şekilde facebook kapak fotoğrafı, facebook profil,photostrip veya kapak fotoğrafı, twitter simge veya başlık görüntü diğer sitelerde kullanabilirsiniz.

Timelinecoverbanner facebook için bir kapak afiş oluşturmak için ücretsiz çevrimiçi bir araçtır. Profil resminizi ve kapak fotoğrafını bağlayan bu özel cool görünümlü bir facebook profili oluşturmak için kullanabilirsiniz.

Timeline coverphotomaker düzenleme aracı olarak iyi bir başka bir ücretsiz online bir araçtır.

Headercover boş bir arka plan ile başlamak veya kendi koleksiyonundan seçim sağlayan oldukça basit bir araçtır. Bu aracı kullanarak, ayrı ayrı başlık resmi ve profil resim yükleyip boyutlandıra bilirsiniz.

Profil resmi kapsadığı alan ne olursa olsun sizin için otomatik olarak ayrı bir resmin içine kesilecektir. Eğer profil resmi gibi görüntünün o kısmını istemiyorsanız, o zaman Insert photo as thumbnail fotoğraf konumuna tıklayıp kırpma yapabilirsiniz.

Colourlovers resmen twitter tarafından desteklenen ücretsiz bir araçtır. Eğer twitter ayarları sayfasında sekmesini tasarıma giderseniz, aslında bir demet geçmişleri ve renk paletleri arasından seçim yapabilir ve kendi sitesine bir bağlantı vardır.

Freetwitterdesigner twitter arka oluşturmak için ücretsiz çevrimiçi bir araçtır.

Alternatif olarak birden fazla sosyal medya siteleri bu siteleri mypictr ve autreplanete kullanabilirsiniz.

Umarım, bu araçlar size eşsiz ve sosyal medya profilleri için ilginç görünümlü bir şey oluşturmak için yardımcı olur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir